50887167_770264433341288_1264711952769220608_o

Моновистава «Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever»

Найуспішніше one-man шоу Бродвею скоро у Дніпрі!
Stand-up комедія про відносини між Чоловіком та Жінкою.

“Ох уже ці жінки!” Як часто Ви чуєте цю фразу з уст роздратованого чоловіка? “Ці чоловіки нічого не розуміють!” – нерідко жаліються одна одній подруги.

На прикладі власних сімейних стосунків актор Олексій Гнатковський демонструє абсурдність взаємних претензій і сварок, що трапляються між нами, до болю знайомих усім і кожному. Такі життєві ситуації, якщо подивитися на них зі сторони, можуть виглядати навіть кумедними. Монолог Олексія Гнатковського про смішні баталії з дружиною постійно переходить на діалоги з глядачами — про те, що ми тупцюємо на місці, докоряючи один одній та одна одному, і порозумітися нам сьогодні не легше, ніж мільйон років тому… але наш Дикун спробує це зробити.

«Дикун Forever» («Defending the Caveman») – рекордсмен серед бродвейських «one-man show». П’єсу перекладено 35 мовами, вона з успіхом йде у більш ніж 45 країнах світу.

Автор – американський сімейний психолог, актор-комік Роб Беккер. Він на три роки з головою занурився в історію, філософію, психологію, антропологію, соціологію та міфологію, а коли врешті випірнув – на його столі лежало 40 комп’ютерних сторінок тексту, від якого хотілося нестримно сміятися … а потім схопитися за голову і здивовано сказати: «Але невже ми такі?».
Вистава тріумфально пройшла спочатку у США, а потім по всьому світу. П’єса у виконанні самого Беккера була зіграна більш ніж 700 разів тільки на Бродвеї, а потім більше 1500 разів у 160 містах США.
17 липня 1996 «Дикун» увійшов до Книги театральних рекордів як саме довгограюче соло-шоу, яке тримає свою першість і по сей день.