50887167_770264433341288_1264711952769220608_o

Моновистава «Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever»

Найпопулярніше one-man шоу Бродвею у Дніпрі!
Моновистава, яку занесено до Книги театральних рекордів як найтриваліше one-man show.

Це cпектакль у жанрі stand-up про відносини між Чоловіком та Жінкою. Чому жіноча логіка здається чоловікам, м’яко кажучи, дивним і нераціональним механізмом? А очевидні речі для чоловіків – величезна таємниця для жінок? Актор Олексій Гнатковський відповідає на ці та багато інших запитань і, здається, розповідає історії зі свого життя: граючи часом себе, часом свою дружину, а часом і усіх її подруг.

На сцені «Дикун» Гнатковського водночас делікатний і брутальний, і з хорошим присмаком самоіронії. Він щиро виправдовується за невміння запитати дорогу, за мокрий рушник на подушці, за пристрасть до риболовлі, за ненависть до шопінгу, і навіть за секс без прелюдії – за все.

Увесь монолог актора про смішні баталії з дружиною зводиться до вселенського призову поважати той факт, що всі ми на цій землі різні! Герою вистави мариться далекий предок, печерна людина (навіть у декораціях присутні мотиви наскельного живопису епохи палеоліту), який умів жити в гармонії з жінкою. Ми тупцюємо на місці, докоряючи один одному, але призабули прості істини: чоловік зосереджений на одній меті – він мисливець зі списом у руках, і безглуздо очікувати від нього таланту Юлія Цезаря. Римський полководець з його вмінням робити три справи одночасно: «І писати, і дивитися, і слухати» круто підставив увесь чоловічий рід, бо рідко зустрінеш мужчину, який одночасно може дивитися телевізор і підтримувати бесіду з другою половиною.

Чоловік – мисливець, захисник; жінка – збирачка, хранителька домашнього вогнища. І зрозуміти один одного нам сьогодні не легше, ніж мільйон років тому… але наш Дикун спробує це зробити