71657520_2238137429630074_7480290797070319616_o

Новий STAND UP тур Наталії Гаріпова: «Вам буде за себе соромно»

Новий STAND UP тур Наталії Гаріпова: «Вам буде за себе соромно»

Наталя Гаріпова – один з найвідоміших медійних стендап-коміків України. Вона перша виступила зі стендапом на українському телебаченні, перша поїхала в концертний тур по Україні і перша жінка, яка наважилася випустити на телебаченні гумористичне вечірнє шоу «Вечір з Наталією Гаріпова». До того ж, Гаріпова дворазова переможниця шоу «Розсміши коміка» в 2015 і 2016 роках, фіналістка проекту «Comedy Баттл 2016», півфіналістка «Відкритого мікрофону-2018», а також переможниця різних українських стендап-фестивалів.

У 2019 всіх шанувальників жанру stand up і перфомансів Наталії Гаріпова чекає нова концертна програма «Вам буде за себе соромно». На концерті очікується сміливий, відвертий і самоіронічний гумор. Препаруючи наше життя, суспільство і саму себе, Наталя шукає істину, від якої нам всім стає легше і простіше.

– Я готувала цей концерт рік. Спеціально потрапляла в різні дивні ситуації. Брала участь в телевізійних проектах, в п’яному сексі, в лотереї, медитувала, худла, подорожувала, жила. Тільки для вас. І зараз я готова поділитися своїми думками і спостереженнями. Приходьте! – коментує Наталія Гаріпова.

Наталя Гаріпова вже встигла полюбитися як звичайному глядачеві, так і колегам по цеху. Актриса студії «Квартал-95» Олена Кравець зазначає, що «Наташа Гаріпова плаває як риба в воді в своєму жанрі – невимушено, іронічно, легко і дуже-дуже смішно! Хороша альтернатива сеансів психотерапії. Перевірено особисто »

– Я своїми очима бачила, як на виступі Наташі сльози сміху лилися по щекампятіста жінок в залі! Та й розгледіти я це змогла через свої сльози, валяючись від сміху під стільцем! Вона неймовірна! Перефразовуючи відомий вислів, скажу, що Гаріпова продовжує життя, – ділиться емоціями популярна телеведуча Маша Єфросиніна.

Посилання на квитки: https://concert.ua/ru/event/natalija-garipova-dnipro

Наталя Гаріпова на Facebook – https://www.facebook.com/garipovaofficial/

Наталя Гаріпова в Instagram – https://www.instagram.com/nataly.garipova

Канал Наталії Гаріпова на Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCugff2KdsuArr214Jo4Qkfg