^D8738EF7FE688D7DD4BD55BA47D075BAE2B57516983C0B6A45^pimgpsh_fullsize_distr

Всеукраїнський науково-практичний семінар для лікарів-стоматологів

26 квітня в центрі «Менора» відбувся науково-практичний семінар «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи розвитку» в формі телемосту «Дніпро-Кривий Ріг», організований Групою компаній «МедЕксперт» під егідою Міністерства охорони здоров’я України в рамках циклу семінарів для лікарів-стоматологів різних спеціальностей, співробітників профільних кафедр вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти.

Цілю семінару було – підвищення професійного рівня лікарів-стоматологів різних спеціальностей. Завдяки сучасним телетехнологій учасники семінару з різних регіонів мали можливість не лише послухати лекції провідних фахівців галузі з актуальних проблем профілактики, діагностики та лікування захворювань порожнини рота, але і поспілкуватися, поділитися досвідом.

Семінар отримав високу оцінку як професорів, так і практикуючих лікарів. Про зацікавленість і актуальність даної форми навчання свідчить як високий інтерес до заходу з боку практикуючих лікарів, так і позитивні відгуки учасників семінару.

Також хочемо нагадати, що семінар «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи розвитку» був лише першим серед циклу науково-практичних семінарів організованих Групою компаній «МедЕксперт». 27 і 28 квітня в центрі «Менора» пройдуть ще два семінари: «Здоров’я дитини в сучасному світі» і «Раціональне використання антибіотиків в сучасному світі».

Детальна інформація: med-expert.com.ua