Готель Менора та 7 Days, фітнес-центр Mgym та пральний комплекс припиняє прийом відвідувачів з 17 березня до 3 квітня 2020 року.

Шановні відвідувачі, повідомляємо вам, що у зв‘язку з введенням Урядом карантину, на території України, з 12 березня 2020 до 3 квітня 2020 року, з метою попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби спричинену коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій, збереження життя, здоров'я людей, Готель Менора та 7 Days, фітнес-центр Mgym та пральний комплекс припиняють прийом відвідувачів з 17 березня до 3 квітня 2020 року. Приносимо вибачення за незручності.  Слідкуйте за оновленою інформацією у мережі Facebook.
Шановні відвідувачі, повідомляємо вам, що у зв‘язку з введенням Урядом карантину, на території України, з 12 березня 2020 до 3 квітня 2020 року, з метою попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби спричинену коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій, збереження життя, здоров’я людей, Готель Менора та 7 Days, фітнес-центр Mgym та пральний комплекс припиняють прийом відвідувачів з 17 березня до 3 квітня 2020 року.
Приносимо вибачення за незручності.
Слідкуйте за оновленою інформацією у мережі Facebook.