Музей «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні»

Музей «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні» – третій в світі за величиною меморіальний комплекс присвячений Голокосту. Музей розташований на трьох поверхах центру «Менора» і складається з чотирьох основних залів. Загальна площа експозиції становить близько 3 тис. кв. м.

Перший зал Музею «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні» складається з двох частин і присвячений традиціям іудаїзму, а також особливостям життя євреїв в містах і селах. Найбільший зал Музею присвячений Голокосту, ця експозиція займає більше 800 кв. м. За залом історії Голокосту слідує «Зал пам’яті – зал імен». Біля виходу з Музею гості можуть побачити інсталяцію «Розлом світу», що нагадує про катастрофу цивілізації після приходу нацистів до влади.

Відмінною особливістю Музею «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні» є те, що в експозиціях окрім традиційних вітрин з експонатами, використовуються мультимедійні інсталяції, голограми, трансляція відео- і аудіозаписів. Також в Музеї передбачені зали тимчасових експозицій, інформаційний центр, бібліотека, навчальні аудиторії та ін.

jmhum.org

+38 (050) 452-21-63