Обладнання

Не таємниця, що з прискоренням сучасних темпів життя зростає кількість людей, які страждають «офісним синдромом». Сидяча робота за комп’ютером, неправильне харчування, пересування в автомобілі, хвилювання і стреси, гостра нестача часу в прагненні «все встигнути» – все це негативно позначається на самопочутті та в перспективі на здоров’я в цілому.

І, наскільки б не здавалося складним викроїти час для підтримки фізичного здоров’я – на ділі все виявляється набагато простіше. Важливо зробити перші кроки. І далі вже буде складним інше – жити без тренувань. Як тільки ви починаєте тренуватися, ви помічаєте, що, незважаючи на всі ті ж 24 години на добу, ви встигаєте набагато, набагато (!) Більше.

Тренажерний зал допомагає сконцентруватися, отримати і підтримувати необхідний тонус, підвищити витривалість, поліпшити загальний стан. А також скинути вагу, наростити м’язи, сформувати гарний рельєф, відновитися після травми.

Фітнес-центр MGym оснащений сучасним обладнанням торгових марок Impulse, AeroStream і Spirit, які займають лідируючі позиції на світовому ринку фітнес-обладнання. Відмітна особливість тренажерів цих марок – безпека і використання передових технологій.

MGym – сучасний фітнес для всіх, хто вибирає здорове майбутнє!

sinai-02 kc-grand-hall-08

Вантажноблокові тренажери:
Зона вільних ваг:
kc-ballroom-02  
Зона кардіо:
 

Більше інфо:
 +38 (067) 653-22-58
 +38 (056) 717-77-90
 Задати питання