Готель «Менора»

Адміністратор:
+38 (056) 717-70-01
Відділ бронювання:
+38 (056) 717-70-03
menorahhotel (Viber)
 Задати питання
www.menorahotel.com
Забронювати номер

Готель «Менора» – сучасний 4-зірковий готель міжнародного рівня, формат якого поєднує відданість традиціям та якість обслуговування. Готель розташований в самому центрі Дніпра, в безпосередній близькості від Нового моста – головної транспортної артерії міста, що з’єднує правий та лівий береги річки Дніпро. У готелі 82 комфортабельних номери, дизайн яких відрізняється елегантністю і атмосферою домашнього затишку. Готель «Менора» – найоригінальніший готель Дніпра, формат якого поєднує в собі сучасний світовий рівень сервісу і прихильність національним традиціям.

Готель «Менора» має сім основних відмінностей від інших готелів міста:
• Унікальні єврейські традиції. У готелі «Менора» дуже шанобливо ставляться до дотримання єврейських традицій. Готель має в своєму розпорядженні єдину в Україні систему «Шабат», яка дає можливість усім, хто виконує Шабат, зустріти його далеко від дому за всіма правилами і традиціями.
• Національна кухня. Ресторан «Menorah Grand Palace» пропонує гостям готелю як страви єврейської кухні, так і кулінарні шедеври інших кухонь світу. У готелі «Менора» піклуються про здоров’я кожного гостя – всі страви готуються тільки з натуральних продуктів вищої якості, закупівля яких проводиться в Європі.
• Багатонаціональність гостей готелю. Готель «Менора» – інтернаціональний готель. Тут можна почути мелодійну українську мову, стриману англійську та пристрасну італійську. Однак всіх гостей готелю «Менора» об’єднують відмінний смак і прагнення до вибору тільки кращих товарів і послуг.

• Оригінальні культурні та екскурсійні програми. Гостям готелю «Менора» нудьгувати не доводиться. Сьогодні їх чекає унікальна виставка, завтра – концерт відомого артиста. У центрі «Менора» завжди проходять найцікавіші і найвидовищніщі заходи. Привітний персонал інформаційно-туристичного центру допоможе кожному гостю готелю вибрати відповідний захід або екскурсію відповідно до його інтересів та наявністі вільного часу.

• Сервіс світового рівня. Дуже важливо, щоб кожен гість готелю «Менора» відчував себе абсолютно комфортно. Готель обладнаний ультрасучасним технічним оснащенням і має в своєму розпорядженні штат висококваліфікованого персоналу, що дозволяє забезпечити світовий рівень обслуговування.

• Розміщення в об’єкті, що є пам’яткою України. Готель «Менора» не випадково розташувався в комплексі «Менора» – центрі духовного, культурного та ділового життя Дніпра і України. Комплекс «Менора» є унікальним не тільки як архітектурний об’єкт, але і за своєю концепцією. Кожен день центр відкриває свої двері для сотень гостей із різних куточків планети.

• Особлива атмосфера. Особлива атмосфера в готелі «Менора» панує завдяки унікальному поєднанню високого рівня обслуговування і прихильності традиціям. Гості готелю можуть насолоджуватися сучасними комфортними номерами, відмінним сервісом, вишуканими стравами і чудовим видом на місто, що відкривається з вікон готелю «Менора».