3

Кошерні страви – корисно і смачно

Кошерно смачно і корисно — це про кращий і найбільший кошерний ресторан Дніпра (Дніпропетровська), — Ресторанний комплекс «Menorah Grand Palace» центру «Менора». Гармонійне поєднання витонченого сервісу і майстерно розробленого меню з багатою палітрою смаків, знання і розуміння бажань гостя створюють неповторну атмосферу цього місця, здатну залучити самих вибагливих гурманів.

Різноманітні страви, пропоновані «Menorah Grand Palace» для банкетів, фуршетів і сімейних свят, а також для сніданків гостей Готелю «Менора» і Сіті-готелю «7 днів», виготовляються з екологічно чистих і свіжих продуктів відповідно до правил кашрута.

Кашрут — система харчування, якій вже більше 3 000 років і згідно з вимогами якої працює Ресторанний комплекс «Menorah Grand Palace», — сьогодні набуває великої популярності. Інтерес пов’язан не тільки з релігією, але з розвитком гастрономічної культури в цілому і з усвідомленням того, що кошерний — знак якості їжі, але не тип кухні. Люди, не обов’язково євреї, розуміють, що це зовсім інший рівень якості продуктів, і це корисно, адже в кашруті строго дотримані технології зберігання, приготування і поєднання продуктів.

Виготовленню кошерних продуктів і відбору сировини приділяється підвищена увага, тому вони завжди екстраякісні. Тут виключені посилання на людський фактор, неуважність тощо. У той час як маса виробників сьогодні женеться за прибутком, закриваючи очі на якість, в правилах кашрута послаблення взагалі неможливі. Правила не змінюються, не підлаштовуються під ситуацію і не прогинаються під вимоги ринку і економіки.

Згідно кашруту забороняється одночасно поєднувати м’ясні та молочні продукти, вживати в їжу свинину, мешканців водних глибин, деякі види риби і птахів. Овочі, фрукти та гриби повинні бути свіжими — навіть злегка зіпсовані або з червоточиною, вони вже вважаються некошерними. Кошерні продукти мають сертифікат якості і при виготовленні страв проходять ретельну перевірку спеціально навченими людьми — «машгіахамі». До речі, кошерними можуть бути страви з кухонь різних країн світу.

Приходьте, ми любимо своїх гостей! І у нас кошерно смачно і корисно :).