Менора рекомендує

Центр «Менора» дякує своїх партнерів і друзів за спільну роботу і успішні проекти. На цій сторінці ми розміщуємо інформацію в знак поваги і з найкращими рекомендаціями з нашого боку щодо співпраці з такими партнерами:

Shalom_end Сімейний клуб Shalom baby– унікальне творче простір для дітей та батьків, наповнене затишком і теплом.Сучасне дизайнерське рішення, створює для дітей яскраві враження від відвідування клубу. У всіх заняттях використовується комплекс перевірених і добре себе зарекомендували методик.
 
privatbank-logo ПриватБанк – найбільший комерційний банк України. Займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі. Складає майже четверту частину всієї банківської системи країни, будучи системно важливим і найбільшою ощадною спеціалізованим банком, обслуговуючим третину вкладів населення країни.
 
A-NET Декор.
Оформлення тематичних весіль, фотосесій і Дня Народження! Красивий і оригінальний декор для вашого свята запам’ятають всі ваші гості, а фото ще довго будуть радувати і викликати у вас усмішку!
 
dnipro avia Публічне Акціонерне Товариство «Авіаційна компанія «Дніпроавіа»» – це авіапідприємство, яке було створено в 1933 році, як Дніпропетровський об’єднаний авіазагін в складі авіакомпанії «Аерофлот». З 28 червня 1996 р. компанія стала самостійним підприємством. На сьогоднішній день «Авіаційна компанія «Дніпроавіа» має в своєму розпорядженні сучасний комплекс структурних підрозділів, в який входять: комплекс інженерно-технічного обслуговування, сертифікований навчальний центр з професійного навчання авіаційного персоналу, готель, медико-санітарна частина, контактний центр.
 
7,5 «Вода 7,5» – це результат роботи лабораторії, створеної глибоко під землею самою природою, умови якої неможливо штучно відтворити. Тому, при видобутку і розливі в пляшки такої води не допускаються зміни природної структури і мінерально-сольового складу.
 
amway Amway Україна – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямих продажів Amway Corp., яке почало свою роботу 3 листопада 2003 року. Головний офіс компанії розташований в Києві, а в Донецьку, Дніпропетровську, Львові та Одесі працюють торгові центри ТОВ «Емвей Україна». Протягом перших п’яти років з моменту відкриття Україна стала найбільш динамічним ринком в історії Amway.
 
polpharma-logo «Польфарма» – найбільший польський виробник лікарських препаратів і активних фармацевтичних інгредієнтів. Компанія була заснована в 1935 р Зараз «Полфарма» є міжнародною фармацевтичною компанією – лідером на ринках Центральної і Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. Компанія є роботодавцем приблизно для 7500 осіб в Польщі і на міжнародних ринках.
 
comfy-logo COMFY – перший мультіканальний рітейлер в Україні і лідер роздрібного ринку побутової техніки та електроніки в мережевому сегменті. На сьогоднішній день мережа представлена 71 сучасним магазином в 40 містах України. Перший магазин COMFY був відкритий в Кривому Розі в грудні 2005 року. Через два роки, об’єднавшись з мережею «Побуттехніка», компанія увійшла до трійки лідерів серед рітейлерів з продажу побутової техніки і електроніки України.
 
cruiseshop-logo Круїзна компанія «Магазин круїзів і подорожей» пропонує насолодитися розкішшю відпочинку на лайнерах кращих компаній в будь-якому куточку земної кулі. Професіоналам в світі турбізнесу досить назвати подаються бренди: «Princess Cruises», «Royal Carribean Int.», «Costa Crociere Cruises», «Norwegian Cruise Line», «MSC Crociere», «Cunard Line», «Carnival Cruise Line», «Holland America Line», «Seabourn Cruise Line», «Silversea», «Crystal Cruises», «Regent Seven Seas» тд.
 
dr.nona Компанія Dr. Nona International Ltd. – одна з найуспішніших провідних компаній, яка продає препарати для зміцнення здоров’я людини, харчові добавки, косметичні та парфумерні вироби по системі багаторівневого маркетингу. Вся продукція компанії Dr. Nona International Ltd. має унікальний склад і володіє високою якістю. Вона були перевірена і затверджена Міністерством охорони здоров’я Ізраїлю, також була перевірена в інших країна.
 
elegant travel Агентство «Елегант Тревел» – один з лідерів українського ринку ділового туризму, акредитований член Міжнародної Асоціації Повітряного Транспорту (IATA). Місія Агентства Елегант Тревел: розвиваючи культуру і стандарти туристичного бізнесу і MICE індустрії в Україні, будуючи свій бізнес відповідно до принципів професійної та ділової етики сприяти успіху наших партнерів, клієнтів і співробітників.
 
eva EVA – національна мережа магазинів для жінок формату дрогері, належить українській компанії ТОВ «РУШ», входить до трійки лідерів мереж формату дрогері. Асортимент магазинів EVA – парфумерія, косметика, засоби особистої гігієни, побутова хімія, товари для догляду за дітьми, біжутерія, аксесуари. EVA допомагає жінкам відмінно виглядати, вирішувати побутові питання, піклуватися про дітей і чоловіків, створювати домашній затишок.
 
Hillel-Logo Найбільша міжнародна єврейська студентська організація.
це двигун єврейського відродження, програми дозволяють студентам знайти свій шлях в єврейському світі. Основна мета «Гiлеля» – виховання нового покоління освічених і освічених євреїв, які пишаються своєю спадщиною.
Гілель був заснований в 1923 році. Сьогодні це понад 500 центрів на території США, Канади, Ізраїлю, Латинської Америки, Австралії, Європи, 18 з яких в країнах колишнього Радянського Союзу.
 
avias ТОВ ВТФ «Авіас» – динамічно розвивається, на ринку нафтопродуктів в Україні. Основні цінності – це ефективність, надійність, прозорість, стабільність і відповідальність. Основний вид діяльності – оптова та роздрібна торгівля якісних нафтопродуктів від провідних виробників. Продукція сертифікована і відповідає вимогам діючих стандартів. Широка мережа АЗС по Україні (понад 1500 АЗС).
 
bionika Компанія «Біонорика» – один з провідних європейських виробників високоякісних рослинних лікарських препаратів. У препаратах об’єднані традиційні знання в області фітотерапії і новітні результати досліджень. Завдяки цьому сучасна медицина стає більш «натуральної», а значить, більш безпечної для здоров’я людини.
 
Bec Британська освітня компанія – компанія міжнародного рівня, яка спеціалізується на освіті за кордоном. Офіційний представник і партнер ряду рейтингових британських, європейських і американських навчальних закладів.
 
HRG HRG Ukraine – всесвітньо визнаний експерт в області консолідації, аналізу даних по витратах на бізнес поїздки і, як результат – оптимізації бюджету Вашої компанії. Будучи представником міжнародного бренду HRG Ukraine володіє необхідною інформацією та інструментарієм для забезпечення безпеки всіх процесів, в тому числі, що дає Вам гарантії збереження даних, безпеки Ваших співробітників, партнерства в цілому.
 
1veresna Торгову марку «1 Вересня» представляє «Компанія ТОП», яка існує на ринку канцтоварів України з 1998 року і за цей час встигла стати одним з провідних підприємств з оптової торгівлі і виробництва канцелярських товарів в країні. ТМ «1 Вересня» пропонує канцтовари, зошити для школярів та іншу продукцію для творчості і розвитку дітей.
 
volshebnik Центр розвитку і відпочинку «Чарівник» – це мережа дитячих центрів. У кожному з них для дітей організовані міні-сади, проводяться розвиваючі заняття з живопису, іноземних мов і унікальні заняття для малюків за авторською білінгвальної методикою розвитку інтелекту малюків. Крім цього центр «Чарівник» допоможе вам подарувати дитині яскраве і веселе свято з улюбленими мульт-героями.
 
fly Клуб-студія FLY – центр сімейного дозвілля, де пропонують дитині бути самим собою, знаходити, розвивати і покращувати його таланти. Всі заняття та консультації будуть цікаві не тільки дитині, а також і батькам. Напрямки для самореалізації та саморозвитку: клуб дитячого розвитку, жіночий клуб «FlyLady», Cinema-club, бізнес-клуб Fly, організація подій і свят. Клуб-студія FLY завжди відкритий для тих, хто цікавиться психологією, хоче розібратися в сімейних, міжособистісних, дитячо-батьківських відносинах.