services-photoshoots-12

Фотосесії в центрі «Менора»

imgpsh_fullsize_anim
Що може бути краще, ніж яскраві і незабутні фотографії? Фотографії, які радують око і гріють душу, які хочеться показувати друзям і родичам. Правильний вибір місця зможе зробити вашу зйомку незабутньою і неповторною.

Саме тому центр «Менора» надає послугу проведення фотосесій на території комплексу. Центр «Менора» унікальний архітектурний комплекс, який став найбільш масштабним проектом не тільки міста Дніпропетровська, а й всієї України. Це престижний і багатофункціональний центр з мальовничим і красивим видом на місто. Унікальність розташування і респектабельний зовнішній вигляд будівлі підкреслюють його високий статус.

Максимально комфортні і зручні зали і локації центру з прекрасним інтер’єром допоможуть отримати саме ті фотографії, про які Ви мрієте.

Різноманітність всіляких локацій комплексу дозволить здійснити різні тематичні фотозйомки (весільні, love story, сімейні, дитячі, fashion фото і безліч інших варіантів для втілення задуманих Вами образів). Професіонали комплексу нададуть допомогу в проведенні зйомки на найвищому рівні.

Комплекс має в своєму розпорядженні ультрасучасними залами і майданчиками:

  • Великий зал «Menorah Grand Hall» – є одним з найбільших і найкрасивіших в Україні
  • Малий зал «Menorah Ballroom»
  • Будинок Пчьолкина – пишний зал в стилі ренесанс, дозволить Вам відчути епоху старовинного Катеринослава. Частково збережений розпис стін дореволюційних часів і інші унікальні елементи декору інтер’єрів вражає уяву. У такій атмосфері будь-яка зйомка стане незабутньою подією у Вашому житті.
  • Галерея 1-го поверху центру – де відтворені 12 фасадів старовинного Катеринослава, стіни облицьовані єрусалимським мармуром
  • Апартаменти готелю «Menorah Hotel»
  • ««Menorah Grand Terrace» – перша в Дніпропетровську відкрита дворівнева майданчик на даху ресторанного комплексу «Menorah Grand Palace» центру «Менора». З тераси відкривається дивовижний краєвид на місто, що манить і надихає багатьох.
  • Оглядовий майданчик на 18-му поверсі – дозволить відчути дух свободи, польоту і легкості, а також побачити місто з висоти пташиного польоту на рівні 65 метрів.

Для Вас всi локації і види комплексу постануть у всій своїй немислимою елегантності і розкоші. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що всі Ваші побажання будуть максимально враховані, а результат фотосесії буде радувати Вас через довгі роки!

Детальна інформація за телефоном:

 +38 (056) 717-77-91

 +38 (067) 539-99-21