Вiдгуки

Компанія «АВ Металл Групп»

Компанія «АВ метал груп» висловлює величезну вдячність Центру Менора і івент-менеджеру за допомогу в організації дитячого корпоративу до Дня захисту дітей. Яскраві емоції та враження, супер- провідні, різноманітна програма свята зробили цей день незабутнiм для наших дітей і їх батьків!

www.avmg.com.ua

Компанія ТОВ «ВО ОВЕН»

owen logo

ТОВ «ВО ОВЕН» дякує Вам за компетентний і професійний підхід до організації нашого заходу.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінне ставлення і взаєморозуміння, за хороші робочі контакти між нашими компаніями.

Будемо раді розвитку нашої співпраці.

www.owen.ua

SBT Systems

sbt_logo-170

Хочу висловити Вам і Вашій компанії подяку за якісне обслуговування і організацію семінару. Ми проводимо семінар вдруге в Менорі, але в цьому році ми залишилися особливо задоволені, все залежить від контактної особи, яке взаємодіє з Замовником.
Дякую за швидке реагування та наші побажання в ході семінару.
Будемо і далі вибирати Менору!

www.sbtsystems.com

Києво-Могилянська бізнес-школа

logo-library

Хочу висловити подяку від імені команди Києво-Могилянської Бізнес Школи за допомогу в організації виїзного навчального модуля в центрі «Менора».
Знайомство з центром «Менора» і спілкування за круглим столом з Головним рабином Дніпра і Дніпропетровській області Шмуелем Камінецький стало важливою складовою нашого навчального модуля. Окрема подяка керівникові конференц-сервісу Ганні Чудакоій в роботі, з якою відчувався командний дух і надійне партнерство, а це є безцінним.
Ми будемо раді продовженню нашої співпраці і бажаємо вам реалізації ваших стратегічних сміливих мрій! Дякуємо!

www.kmbs.ua

Наукова бібліотека Дніпропетровського Національного Університету

logo-library

Величезне спасибі за цікаву і захоплюючу екскурсію. Вражає вишуканість інтер’єру і колірна гамма, спокій і велич. Яке щастя, що центр «Менора» знаходиться в нашому місті! Будемо водити своїх дітей і онуків, друзiв, колег. Нехай милуються красою і вічністю. Всім співробітникам центру бажаємо неба мирного, здоров’я, благополуччя.

www.library.dsu.dp.ua

Будинок Культури Обласної організації «УТОГ»

logo-utog

Від Дніпропетровської обласної організації «УТОГ» («Українське товариство глухих») висловлюємо величезну подяку екскурсоводу Анастасії за цікаві і пізнавальні екскурсії для не чуючих членів «УТОГ» Дніпропетровська. Отримали величезне задоволення і залишилися в захопленні від пишноти «Менори».

www.utog.org

Ресторан «Мендіс»

logo-mendis

Хочемо зазначити роботу менеджерів відділу продажів, добре ставлення і швидке виконання завдань. Також, окремо подякувати співробітникам відділу оренди та особисто керівника – Мірошник Марію за відповідальне ставлення до роботи, і своєчасне та якісне виконання своїх обов’язків, дуже приємна і чуйна людина. Особлива подяка директору з технічних питань – Мірошнику Олександру Федоровичу за компетентну і професійну консультацію.

www.mendiskosher.com.ua

Playtika

logo-playtika

Культурно-діловий центр «Менора» вже давно став нашим другом і надійним партнером. Впродовж 3 років наша компанія росла і розвивалася в стінах комплексу «Менора». За ці роки ми багато пройшли разом: співробітники Технічного напрямку безвідмовно допомагали і допомагають нам у вирішенні питань, пов’язаних з переплануванням і технічними нововведеннями наших приміщень, а працівники аварійно-диспетчерськi ділянки цілодобово на варті безперебійної роботи нашого офісу. Висловлюємо свою подяку Головному інженеру комплексу «Менора» Мірошнику Олександру Федоровичу, за його гостинність, підтримку і професійну допомогу в реалізації індивідуального проекту нашого офіса. Особливо хотілося б відзначити роботу начальника відділу оренди – Марії Олександрівни, яка завжди дарує своє позитивний настрій і піклується про комфорт кожного співробітника нашої компанії. Завдяки її уважності і чуйності, ми завжди отримуємо відмінне і своєчасне вирішення питань будь-якої складності. Спасибі команді «Менори» за професіоналізм, клієнтоорієнтованість і доброзичливість.

www.playtika.com

Група компаній «МедЕксперт»

logo-black-square

На наш погляд центр «Менора» – це найбільш підходяще місце для організації і проведення масштабних конференцій і семінарів. Наявність декількох залів різного формату – дозволяють одночасно організувати різні тематичні зустрічі. Завдяки чіткій і злагодженій командній роботі співробітників центру, як фахівців конференц-сервіс, так і технічних служб, і співробітників ресторанного комплексу – завжди вдається провести захід на високому рівні без сучка і задирки. Сподіваємося і на подальшу співпрацю.

www.med-expert.com.ua

Творче об’єднання «Чорний квадрат»

logo-black-square

Неодноразово вибираємо культурно-діловий центр «Менора» і концертний зал Синай для театральних гастрольних турів театру «Чорний квадрат» в місті Дніпро. Неймовірно комфортне місце, як для глядачів, так і для артистів театру. Крім перегляду постановок глядачі мають можливість відвідати сам унікальний культурний центр і, що знаходяться в ньому, художню галерею і музей «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні».

www.artkvadrat.com

Comfy – мережа магазинів побутової техніки та електроніки

comfy-logo

Висловлюємо велику подяку за допомогу в організації корпоративного заходу для компанії COMFY. Особливо, хочу виділити фахівця конференц-сервісу Галину Аніщенко, за проявлену клієнто-орієнтованість, раціональність, швидкість дій і злагодженість роботи в підготовці дуже складного заходи.

www.comfy.ua

БО «БФ Український Інститут Голокосту «Ткума»

loglo_tkuma

ХХочемо висловити подяку колективу культурно-ділового центру «Менора», в особі керівника відділу продажів Чудакова Ганні і менеджеру по конференц-сервісу Старостенко Вікторії, за допомогу в організації проведення заходів, присвячених пам’яті трагедії в «Бабьяму Яру».

www.tkuma.dp.ua

Секретаріат Національної Асамблеї інвалідів України

 NAIU_logo!!

 Від Секретаріату Національної Асамблеї інвалідів України хочемо подякувати керівництву та колективу культурно-ділового центру «Менора», який є унікальною архітектурною спорудою (аналогів якої не має в Україні), за створення належних умов для проведення заходів за участю людей з інвалідністю. Окрема подяка технічним працівникам центру, в тому числі працівників з інвалідністю за надану допомогу у проведенні тренінгу.

www.naiu.org.ua

Громадська організація “Освітній форум “Аз””

edlab_logo

 Висловлюємо свою вдячність Культурно-діловому центру «Менора» за надану допомогу і сприяння в підготовці та проведенні міжнародного «Освітнього форуму 2016. Придніпров’я». Швидкість, професіоналізм і високу якість наданих послуг змушують до Вас повернутися! Сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю.

www.eduforum.com.ua

Компанія ТОВ “Сілта-Колор”

silta_logo

Наша компанія вже тривалий час є корпоративним клієнтом готелю Менора. За цей період ми змогли оцінити рівень і якість сервісу, доступні як на наш час ціни, клієнтоорієнтованість адміністрації і персоналу готелю. Часто бронюємо номера для співробітників і гостей нашої компанії, і завжди отримували позитивні відгуки і вдячність, особливо всім подобаються зручне розташування готелю в центрі міста, і безпосереднє розміщення в прекрасному культурному центрі Менора; також нашим гостям і співробітникам до душі смачні та поживні сніданки. Додатково ми користувалися послугами конференц-сервісу, і теж залишилися задоволені, проводили цієї зими збори і корпоратив в одному із залів Менори, і селили іногородніх співробітників в номери готелю. Все пройшло на вищому рівні, спасибі за організацію і хорошу роботу. Рекомендую цей готель, як оптимальне співвідношення ціни і якості, і сподіваюся на подальше наше плідне співробітництво.

www.silta.ua

Компанія «ЮТМК»

Дякуємо за цікаву і захоплюючу екскурсію. Вражає вишуканість інтер’єру і колірна гамма, спокій і велич. Яке щастя, що центр «Менора» знаходиться в нашій країні! Будемо рекомендувати своїм дітям, друзям, колегам. Нехай милуються красою і вічністю. Всім співробітникам центру бажаємо неба мирного, здоров’я, благополуччя.

utmk.com.ua

 ЗАЛИШИТИ ВІДГУК:

Ваше ім'я (обов'язково)

Назва компанії (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Відгук (обов'язково)