services-dom-pchelkina-12

Весільна церемонія в особняку Пчолкіна

Весілля – це довгоочікувана подія і один з найважливіших моментів в житті кожної закоханої пари. Ідеальне місце для цієї церемонії – особняк Пчолкіна.

Тут ваше весілля стане справжнім втіленням чарівництва. Вражаюча архітектура, унікальні інтер’єри – створять атмосферу витонченої розкоші, подарують хвилюючі емоції і перетворить ваше свято на казку, яку ви запам’ятаєте назавжди.

Побудований в 1898 відомим Катеринославським купцем Давидом Пчолкіним, Особняк вже в ті часи вражав гостей своїм убранням – унікальної ліпниною і мармуровими камінами. На сьогоднішній день – це один з небагатьох збережених будинків дореволюційної епохи, який отримав статус пам’ятника архітектури. В результаті масштабної реконструкції відновлена кожна деталь інтер’єру, і тепер старовинний особняк отримав нове життя і став ідеальним місцем для урочистих подій.

Кожне весілля в особняку Пчолкіна унікальне і неповторне, так як фахівці центру «Менора» прагнуть створити особливу атмосферу і знайти індивідуальний підхід до кожної пари молодят.

Тепер ви можете не турбуватися про те, яка буде погода на день церемонії і про те, яку пору року за вікном – ваш захід в особняку Пчолкіна ніщо не зможе затьмарити.

Весільна церемонія в особняку Пчолкіна – гарний початок історії!