Реклама в центрі «Менора»

Центр «Менора» – це унікальне архітектурне спорудження, яке є одним з головних центрів ділового і культурного життя Дніпра і України. Зручне місце розташування, високі стандарти обслуговування, сучасне технічне оснащення поряд з усіма необхідними умовами для ефективного проведення рекламних кампаній формують фундамент для успішного ведення бізнесу.

Щодня центр «Менора»:

– відкриває свої двері для понад 1000 осіб;

– є надійною платформою для проведення конференцій, семінарів та культурно-розважальних програм;

– проводить екскурсії для жителів і гостей міста по центру «Менора»;

– гостинно зустрічає гостей готелів «Menorah Hotel» і «7 Days City Hotel»;

– – надає офісні і торгові площі більше 50 компаніям.

Центр «Менора» надає широкий вибір можливостей для розміщення внутрішньої і зовнішньої реклами:

1. Поширення друкованих рекламно-інформаційних матеріалів на рекламнiй стійці біля рецепції готелів «Menorah Hotel» і «7 Days City». 98 номерів різної категорії і цінової політики, а також високий рівень щоденного завантаження готелів, гарантують ефективність проведення вашої рекламної компанії.

2. Поширення друкованих рекламно-інформаційних матеріалів на рекламнiй стійці в Будинку Пчьолкiна. Швидкий спосіб донести потрібну інформацію про вашу продукцію під час проведення масових заходів в історичній будівлі архітектурного ансамблю центру «Менора».

3. Розміщення рекламно-інформаційних відеороликів на Menorah Touch Screen Panel, де реклама на моніторах вважається ефективним інструментом для залучення уваги цільової аудиторії.
При відносно невисокій вартості розміщення, що становить 6 грн за хвилину демонстрації відеороликів, даний вид реклами дозволяє максимально вигідно використовувати свій рекламний бюджет.

4. Поширення рекламно-інформаційних матеріалів на рекламних конструкціях в Галереї і біля входу в центр зі сторін вул. Шолом-Алейхема і вул. Дем’яна Бєдного. Це вдале рішення, що дозволяє залучити до продукції і послуг вашої компанії увагу гостей, співробітників організацій, що працюють в центрі, а також їх клієнтів і партнерів.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний варіант реклами, форми і способу її розміщення в культурно-діловому центрі «Менора».
Додаткову інформацію можна отримати:
+38 (056) 717-70-00
marketing@menorah-center.com