Реклама

Ваш успішний бізнес в «Менорi»

Можна з упевненістю сказати, що Менора – центр життя та головна визначна пам’ятка міста, чим по праву може пишатися кожен мешканець Дніпра.

Цільова аудиторія
1
Міжнародні гості2
Медицина3
Спортсмени4
контакти

Будуй свій успішний бізнес у Менорі

ДНІПРО, ВУЛ. ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА, 4/26

Відкрити на карті

контакти для зв'язку

графік роботи

Пн — Нд, 09:00 — 21:00

Реклама у Менорі

Культурно-діловий комплекс Менора у м. Дніпро – це багатофункціональна споруда, аналогів якій в Україні немає. Цей проект став втіленням архітектурної майстерності, символом єврейської громади. Будучи серцем бізнес-активності, тут створені всі умови для ефективного проведення маркетингових кампаній. Одним із продуктивних важелів просування є indoor реклама.

У Центрі створено всі умови для комфортного відпочинку, проведення зустрічей та конференцій, святкових заходів, створення надійного фундаменту для успішного бізнесу:

 1. Вигідна локація в центрі міста.
 2. Велика відвідуваність. Розташовуючись в оточенні торгових та бізнес-центрів, Менора щодня зустрічає величезну кількість відвідувачів.
 3. Зручна транспортна доступність. Розташування об'єкта вибрано так, що до нього можна легко дістатися будь-якого куточка міста. Близькість станції метро.
 4. Висока якість обслуговування.
 5. Повне технічне оснащення. Створено всі умови для того, щоб інтер'єрна реклама виглядала органічно та сучасно.
реклама в центрі Менора

Локації для розміщення реклами

Територія комплексу надає широкі можливості для розміщення зовнішньої та внутрішньої реклами:

 • затишні ресторани;
 • комфортабельні готелі;
 • просторові конференц-зали;
 • сучасний фітнес-центр;
 • торговельні майданчики;
 • офісні приміщення в будівлі бізнес-центру класу А;
 • центри дозвілля;
 • урочисті зали;
 • відпочинкові зони.

Кожна з локацій може стати ідеальним місцем проведення рекламної кампанії.

Indoor реклама – особливості розміщення

Чому у просуванні послуг, бренду чи продукту на перше місце виходить інтер'єрна реклама?

Особливості:

 1. Спрямованість на цільову аудиторію. Всі громадські місця – магазини, фітнес-клуби, розважальні центри – мають свою специфіку, тому орієнтовані певну категорію відвідувачів.
 2. Відсутність щільного рекламного оточення знижує конкуренцію за увагу людини.
 3. Внутрішня реклама знаходиться безпосередньо біля людини. Можна спокійно вивчити деталі.
 4. Сильніший вплив за рахунок відсутності відволікаючих факторів. Перебуваючи в будівлі, увага людини повністю зосереджена на навколишніх об'єктах. Їх небагато, тому концентрація уваги підвищується.
 5. Менш суворі умови. Законодавство, яке регламентує рекламні послуги, передбачає меншу кількість обмежень для об'єктів внутрішнього розміщення.
 6. Ненав'язливий формат.
 7. Нижча вартість порівняно з вуличними рекламоносіями.

Ефективність indoor об'єктів у рази вища за вуличні рекламні стійки та білборди за рахунок спрямованого впливу. Аудиторія комерційних та торгових центрів спочатку настроєна на дію:

 • придбання дорогих товарів відомих брендів;
 • активніший відгук на фінансові пропозиції;
 • орієнтація на споживання якісних послуг.

Ядром цільової аудиторії є люди віком 27-40 років (розширений інтервал – від 25 до 50 років), дохід яких оцінюється як «вище середнього». Це забезпечена та динамічна категорія покупців, яка вітає дорогі придбання та перспективні фінансові вкладення. Іміджева реклама продуктивно впливає на управлінців середньої та вищої ланки, власників компаній, високооплачуваних фахівців та службовців.

Типи реклами

Маркетингова компанія може проводитися із залученням таких коштів, як:

Об'єкти мультимедійної реклами.

Це класичні монітори та відеоекрани різних форм-факторів. Рекламні відео поверхні можуть встановлюватись на промостійках, платіжних терміналах. Трансляція рекламно-інформаційних відеосюжетів на панелях Menorah Touch Screen – один із ефективних та порівняно недорогих способів привернення уваги потенційних клієнтів. Тарифікація демонстрації роликів щохвилини. Даний вид реклами дозволяє використовувати виділений для проведення кампанії бюджет з максимальною користю.

Канали транслювання аудіо-повідомлень.

Звукові рекламні оголошення в залах, холах, приміщеннях торгових площ.

Статичні рекламні об'єкти для розміщення в приміщеннях.

Це найбільша група рекламоносіїв. До неї входять такі конструкції, як: вивіски, стенди, стійки, стелажі, ростові фігури, таблички. Light-бокси також відносяться до засобів впливу на візуальний канал отримання інформації. Це світлові панелі, короби, об'ємні та плоскі літери з підсвічуванням. Популярним та ефективним варіантом POS матеріалів є мобайли, стікери.

Комплексна організація рекламного простору.

Робота передбачає створення умов для максимального занурення у тематику компанії. Ефективні засоби: брендування інтер'єру, використання рекламного декору та інсталяцій, розміщення відповідного інвентарю, інсталяцій, рекламне експонування.

Проведення маркетингових заходів.

Арендувавши зал у комплексі Менора-центр, можна провести ефективну промо-кампанію для цільової аудиторії. Базові рекламні інструменти – відеоролики, друкована продукція – можна доповнити демонстрацією товарів чи послуг. Організація фуршету або дегустації підвищує розташування потенційних клієнтів.

Як формується вартість

Вартість розміщення комерційної реклами залежить від таких факторів:

 • характер рекламного носія;
 • розмір займаної ним площі;
 • використання додаткових технологій для трансляції інформаційного посилання;
 • тривалість маркетингової кампанії.

Як замовити рекламу в Менора-центрі

Потрібна реклама бізнесу? Зверніться до маркетингового відділу комплексу Менора-центр. Співробітники компанії допоможуть вибрати оптимальний варіант реклами, її формат та спосіб реалізації. Надішліть запит електронною поштою (marketing@menorah-center.com) або зв'яжіться за номером +38 (056) 717-70-00.

показати більше