Оренда

Будуй свій успішний бізнес у Менорі

Створюємо інфраструктурний простір для В2В, які цінують  сучасні, технологічні, ергономічні, безпечні  умови оренди, робимо  все можливе, щоб забезпечити резидентів та гостей  високим рівнем сервісу

Безпека і комфорт для вашого бізнесу в культурно-історичному серці Дніпра

наші можливості
  ми пропонуємо

  Оренда

  Menorah Center – унікальна споруда, пам’ятка всесвітнього масштабу, що привертає увагу як жителів Дніпра і України, так і туристів з інших країн.

  Ми пропонуємо оренду офісів та оренду офісних приміщень без посередників. MENORAH CENTER завжди забезпечить світло, працюючий ліфт та воду, а також сертифіковане укриття та централізовану систему охорони та відеоспостереження – наші автономні джерела працюють та захищають вас та Ваш бізнес!

  Розробка індивідуального проекту01
  Підбір підрядних організацій і постачальників для виконання проектного рішення02
  Організація та контроль за реалізацією проектного рішення03
  контакти

  Будуй свій успішний бізнес у Менорі

  Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26

  Відкрити на карті

  контакти для зв'язку

  графік роботи

  Пн - Пт, 09:00 - 18:00

  Оренда коммерційних приміщень у Дніпрі

  Під час побудови бізнесу велику роль відіграє комфортабельний офіс компанії. Зняти приміщення означає не просто вказати в контактних даних нову адресу, а заявити про статус, стабільну роботу та широкі можливості фірми.

  Просторі світлі зали або затишні кабінети демонструють турботу про персонал. Кваліфіковані співробітники охоче вибирають роботодавців, які пропонують комфортні умови для роботи. Комерційна нерухомість у недоглянутій будівлі на околиці міста без належного освітлення та технічного забезпечення відлякує претендентів.

  оренда комерційних приміщень у Дніпрі

  Під час побудови бізнесу велику роль відіграє комфортабельний офіс компанії. Зняти приміщення означає не просто вказати в контактних даних нову адресу, а заявити про статус, стабільну роботу та широкі можливості фірми.

  Просторі світлі зали або затишні кабінети демонструють турботу про персонал. Кваліфіковані співробітники охоче вибирають роботодавців, які пропонують комфортні умови для роботи. Комерційна нерухомість у недоглянутій будівлі на околиці міста без належного освітлення та технічного забезпечення відлякує претендентів.

  Клієнти та партнери підсвідомо обирають для співпраці ту компанію, яка розташовується в сучасній будівлі з елегантним інтер'єром. Оренда приміщень у Дніпрі -ndash; це чудовий спосіб заявити про успішний бізнес, гідний довіри. Позитивне перше враження схиляє співрозмовників до підписання партнерського договору чи довгострокової співпраці.

  Для чого можна зняти приміщення в комплексі «Менора»

  Орендодавець надає площі:

  • довгостроково;
  • короткостроково.

  У вежах можна винайняти приміщення в оренду для розміщення офісів, банків, магазинів, представництв та інших цілей. Нерухомість відповідає класу А. Це гарантує наявність усіх телекомунікаційних сервісів, служби безпеки з охоронцями та відеоспостереженням. Система кондиціонування забезпечує свіже повітря у всіх частинах веж і має зональний контроль для персонального налаштування.

  Оздоблення офісів виконано з матеріалів високої якості, всі комунікації заховані за підвісними стелями. Open Space планування та велика кількість вікон забезпечують гарне освітлення вдень. На випадок перебоїв центрального енергопостачання в будинках встановлені генератори високої продуктивності, які забезпечують безперервну роботу всього комплексу.

  Короткострокова оренда комерційних приміщень є актуальною для проведення виставок, показів мод, презентацій або переговорів. У культурно-діловому комплексі проводять освітні та розважальні заходи. Просторі зали з технічним забезпеченням підходять для конференцій, тренінгів, семінарів, концертів тощо.

  Для зручного переміщення баштами встановлено місткі швидкісні ліфти. Нерухомість є сусідами з точками харчування, банкоматом, спортзалом, магазинами, підземним паркуванням. Діє клінінгова служба, яка щодня підтримує чистоту на будь-якій площі.

  Чому орендують приміщення в центрі «Менора»

  Представництво або головний офіс у центрі міста – мрія будь-якої компанії. Культурно-діловий комплекс «Менора» розташований у серці міста. Унікальна споруда видно здалеку. Будівля привертає увагу своїми величними обрисами і вагомо виглядає в очах оточуючих.

  Оренда приміщення у центрі Дніпра спрощує пошук офісу клієнтами та партнерами. Розвинена транспортна розв'язка дозволяє конкурувати у переважній більшості бізнес-ніш. Центральне розташування викликає довіру, а наявність паркування сприятливо впливає на статус компанії.

  Співпраця з центром «Менора» вигідно з фінансової точки зору. Договір оренди підписується без посередників, що означає відсутність комісії агентству у вигляді 50-200% місячної оплати. Вартість послуги залежить від необхідної площі, оснащення приміщення та додаткових можливостей.

  Комплекс пропонує приміщення в оренду з підведеними інженерними мережами, системою кондиціювання, відеоспостереженням. «Менора» дозволяє перепланування приміщень під потреби конкретної компанії. Планування, пошук підрядників, закупівля матеріалів та контроль виконання робіт повністю лягають на орендодавця.

  Центрове розташування забезпечує високу прохідність. Башти щодня відвідують тисячі людей, які побачать назву компанії. Серед них обов'язково знайдуться зацікавлені особи, які стануть клієнтами чи партнерами бізнесу надалі.

  Як підібрати нерухомість

  Обираючи в Дніпрі приміщення в оренду, враховують:

  • локацію;
  • візуальний стан;
  • навколишню інфраструктуру;
  • розташування конкурентів;
  • ціну, яку запитує орендодавець;
  • площа та планування;
  • додаткові послуги, які пропонує орендодавець;
  • доступність локації для клієнтів.

  Фасад будівлі з великими вікнами та наявність вхідної групи демонструють відкритість компанії. Висота стель 2,7 м не обмежує орендарів у декорі та оформленні торгового залу чи робочої зони. Оренда комерційного приміщення має на увазі користування громадською площею: санвузлами та тамбурами, які знаходяться на доступній відстані.

  Вільне планування підходить для облаштування офісів та магазинів. Несучі колони займають мінімальну площу. Правильна форма залу сприяє раціональному розміщенню робочих місць або торговельного обладнання.

  Співпраця з центром «Менора»

  Довгострокова оренда комерційної нерухомості юридично закріплюється договором. Документ містить докладний опис приміщення, включаючи адресу, площу, характеристики та план. Сторони визначають термін використання та обумовлюють можливість пролонгації або дострокового розриву відносин.

  У договорі прописують оплату за послуги:

  • розмір;
  • періодичність;
  • граничні терміни;
  • форму виплати.

  Перш ніж орендувати приміщення, обговорюють оплату комунальних платежів окремо від основної суми або включення до неї. Також вказується відповідальність за прострочення та умови зміни платежу. Якщо наймач планує ремонт, це додатково обговорюється з орендодавцем або прописується у договорі.

  Центр «Менора» цінується у бізнес-колах, що підтверджує список її орендарів. В архітектурному комплексі розташувалися Приват Банк та ConcordBank, Об'єднана єврейська громада України, магазини, інвестиційна компанія, розробники комп'ютерного забезпечення, навчальні курси, школи тощо

  показати більше