Банкетні зали

Банкетно-ресторанний комплекс «Menorah Grand Palace» пропонує в оренду банкетні зали для організації події будь-якого формату — від невеликих сімейних свят, кава-брейків до масштабних корпоративних та іміджевих заходів.

Професійна команда фахівців конференц-сервісу допоможе обрати банкетні зали в оренду, висококласні кухарі та кондитери ресторану «Menorah Grand Palace» здивують вас вишуканими гастрономічними стравами, а команда досвідчених офіціантів гарантовано проведе ваш захід на найвищому рівні.

Різноманітні страви, пропоновані «Menorah Grand Palace» для банкетів, фуршетів і сімейних свят, виготовляються з екологічно чистих і свіжих продуктів відповідно до правил кашрута — системи харчування, якій вже більше 3 000 років, згідно з вимогами якої працює Ресторанний комплекс «Menorah Grand Palace» і яка сьогодні набуває великої популярності. Інтерес пов’язан не тільки з релігією, але з розвитком гастрономічної культури в цілому і з усвідомленням того, що кошерний — не тип кухні, але знак якості їжі, адже в кашруті строго дотримані технології зберігання, приготування і поєднання продуктів.

Виготовленню кошерних продуктів і відбору сировини приділяється підвищена увага, тому вони завжди екстраякісні. Тут виключені посилання на людський фактор, неуважність тощо. У той час як маса виробників сьогодні женеться за прибутком, закриваючи очі на якість, в правилах кашрута послаблення взагалі неможливі. Правила не змінюються, не підлаштовуються під ситуацію і не прогинаються під вимоги ринку і економіки.

Згідно кашруту забороняється одночасно поєднувати м’ясні та молочні продукти, вживати в їжу свинину, мешканців водних глибин, деякі види риби і птахів. Овочі, фрукти та гриби повинні бути свіжими — навіть злегка зіпсовані або з червоточиною, вони вже вважаються некошерними. Кошерні продукти мають сертифікат якості і при виготовленні страв проходять ретельну перевірку спеціально навченими людьми — «машгіахамі». До речі, кошерними можуть бути страви з кухонь різних країн світу.

Гармонійне поєднання витонченого сервісу і майстерно розробленого меню з багатою палітрою смаків, знання і розуміння бажань наших гостей створюють неповторну атмосферу “Менори”, здатну залучити самих вибагливих гурманів!

Ознайомитися з умовами оренди банкетних залів:

 +38 (056) 717-77-91

 +38 (067) 539-99-21

Задати питання

Банкетні зали:

grand-hall-04 ballroom
Menorah Grand Hall
Menorah Ballroom
terrace-01 hall-pchelkins-03
Menorah Grand Terrace
Будинок Пчолкіна
  menorah-cafe-03
  Menorah Cafe