Лімфодренажний масаж у Дніпрі

Завдання лімфатичної системи – нейтралізація та виведення продуктів життєдіяльності, надлишку рідини. Вікові зміни, хвороби, неправильне харчування уповільнюють відтік лімфи. Погіршується загальне самопочуття. Лімфодренажний масаж у Дніпрі – це комфортний та ефективний спосіб нормалізації обмінних процесів. Допомагає прискорити кровообіг, лімфострум. Підвищуються захисні сили організму. Це безболісна процедура, яка запускає фізіологічні механізми омолодження та відновлення на клітинному рівні. Масажні техніки дозволяють досягти оздоровчого та косметичного ефектів, покращити структуру тканин. Пройти курс масажу у Дніпрі запрошуємо до салону Mgym комплексу Менора центр. Зручна локація у центрі міста, професійний підхід та майстерність фахівців доповнять приємні враження від результату.

лимфодренажный массаж Днепр

Масаж в Меноре – як минає, переваги замовлення послуги в Mgym

Особливістю масажних технік є характер впливу на тіло. Традиційне розминання м'язів відсутнє. Дії виконуються плавно, неквапливо. Для легко ковзання рук по поверхні шкіри масажист використовує спеціальні олії. Інтенсивність натискання наростає під час сеансу. Рухи виконуються вздовж ліній лімфотоку. Так лімфодренажний масаж ніг починається від колін і йде до сідничних м'язів. При роботі з руками масування походить від кистей до плечей. Дії активізують рух рідини. Наприкінці сеансу чверть години відводиться на відпочинок.

Основа успішної терапії – професіоналізм масажиста. І в цьому питанні не може бути сумнівів. Процедури проводять фахівці з медичною освітою та багаторічним досвідом. Сертифіковані майстри досконало володіють також східними та спортивними техніками. Розробляють власні методики. У роботі використовуються тільки безпечні для здоров'я олії та крему. Затишна обстановка та розташування працівників допоможуть розслабитися та отримати максимум задоволення від терапії.

Сеанси проводять масажисти Марина Козлачкова та Юрій Дегтяренко:

   

Порівняння з антицелюлітним масажем

Антицелюлітний масаж – основа курсу для схуднення. Його завдання полягає у усуненні локальних жирових відкладень. Разом з ними вдається позбутися чи значно зменшити целюліт. Внаслідок процедур покращується м'язовий тонус, підвищується пружність шкіри. Зменшення обсягів також відбувається за рахунок виведення надлишку рідини.

Мета лімфодренажних технік – відновлення фізіологічної роботи організму. Впливи спрямовані на вузли та лімфоструми. Відбувається очищення від токсинів, продуктів розпаду. Стимулюється виведення зайвої води із тканин. Підвищується імунітет.

Покази для масажу

Гемолімфодренаж націлений на очищення організму та нормалізацію його роботи. Лікувально-оздоровчий курс рекомендований при обмінних порушеннях, набряклості, м'язових спазмах, надмірній вазі. На зашлакованість тіла можуть вказувати підвищена стомлюваність, поява висипу вугрів, гіперпігментація. Масажні техніки усувають перенапругу, позбавляють проблем зі сном. Прискорюють відновлення після травм та хірургічних втручань. Дозволяють позбутися шкірних гематом, темних кіл у періорбітальній ділянці. Усуваючи застій лімфи, вдається видалити появу вікових змін шкіри. Людина відчуває приплив сил. Поліпшується робота імунної системи.

Корисність лімфодренажного масажу

Застій лімфи порушує метаболічні процеси, харчування клітин. Лімфатичний масаж спрямований насамперед на детоксикацію тканин. Виводиться надлишок рідини, шкідливі сполуки. Активізується кровообіг. Клітини насичуються киснем, корисними елементами. Відновлюється структура підшкірної клітковини, сполучної та м'язової тканин. Нормалізація процесів обміну стимулює розщеплення жирових відкладень.

Для особи

Лімфодренажний масаж обличчя зменшує прояви вікових змін, уповільнює в'янення шкіри. Овал обличчя стає чіткішим. Відходить набряклість, темні кола під очима. Курс допомагає у боротьбі з другим підборіддям. Вирівнюється тон шкіри.

Для руг та ніг

Робота з руками допомагає позбутися дискомфорту в суглобах (пальці, плечі). Шкіра підтягується. Йдуть в'ялість і провисання. Процедура рекомендована для профілактики застійних явищ, якщо трудова діяльність пов'язана з виконанням рухів, що повторюються. Для ніг – це відмінна профілактика варикозного розширення. Зменшується інтенсивність судинної стінки, набряки. Шкіра стає більш гладкою та пружною, а сідниці – підтягнутими. Відходить відчуття тяжкості в ногах.

Для тіла

Лімфодренажний масаж тіла спрямований на нормалізацію загального самопочуття, підвищення імунітету. Прискорює виведення токсинів та зайвої рідини. Сприяє тривалому та міцному сну. Поліпшує якість шкіри. Підвищує її тургор, вирівнює мікрорельєф. Розгладжується «апельсинова кірка». Усунення застою лімфи допомагає у корекції фігури, боротьбі з набряками.

У центрі Mgym можна прийти на процедуру гемолімфодренажу для окремої ділянки чи всього тіла.

Методики лімфодренажного масажу у Дніпрі

Лімфодренажний масаж живота, обличчя або іншої ділянки тіла проводиться мануально або із застосуванням апаратної методики. За допомогою рук чи механічно відновлюється фізіологічний рух лімфи. Оздоровчий та косметичний ефекти досягаються за рахунок комбінування кількох видів технік. Точковий вплив спрямований суто на лімфатичні вузли. Так працює робота організму. Легке натискання на шкіру – елемент поверхневої техніки. Прискорює струм лімфи. Усуває спазми, нормалізує кровотік, зменшує набряки. Третій крок – глибокий вплив. Опрацьовуються м'язові тканини. Його мета – посилення кровообігу, боротьба із жировими відкладеннями.

Ручні техніки

У роботі задіяні лише руки масажиста. Сеанс включає м'які натискання та плавні масажні рухи. Задіюється капілярна сітка. Далі інтенсивність дії наростає. Ритмічні рухи допомагають у опрацюванні лімфатичних вузлів – внутрішній масаж. Стимулюють струм лімфи. Активують циркуляцію крові. Глибоке опрацювання включає прямий вплив на лімфатичні судини.

Для розслаблення та створення стану стану застосовуються ароматичні масла. Робота з тілом починається від нижньої частини гомілки до стегон. Далі опрацьовується живіт. Рухи відбуваються за годинниковою стрілкою. Після цього переходять на руки. Масажування походить від кистей до плечей. На завершення процедури виконуються круговий масаж стоп та долонь.

Апаратні процедури

Ефективний також лімфодренажний масаж від набряків із застосуванням різного типу обладнання. Створювані імпульси усувають лімфостаз. Стимулюють харчування клітин, насичення киснем та корисними елементами. Підвищується чутливість нервових закінчень. Робота вакуумно-роликового обладнання близька до баночного масажу. Швидко позбавляє тканини зайвої рідини. У ході пресотерапії вплив виробляється стисненим повітрям. Ефективна методика зменшення обсягу рук та ніг. Дренаж мікрострумами відбувається із застосуванням електродів, що передають імпульсний струм. Для боротьби із застійними явищами застосовують також гальванізацію, електричний іонофорез.

Протипоказання до процедури

Як і будь-яка масажна техніка, лімфодренаж має обмеження. До переліку входять як суворі заборони (абсолютні протипоказання), і тимчасові обмеження. Процедура не проводиться:

 • онкологічні патології;
 • зростаючих доброякісних утвореннях;
 • збільшення лімфовузлів;
 • хвороби серця, печінки, нирок;
 • психічні захворювання;
 • тромбофлебіті, тромбозі, декомпенсованій стадії варикозу;
 • дерматологічні ураження;
 • вагітності;
 • підвищена температура тіла;
 • ГРВІ;
 • загострення хронічних хвороб;
 • порушення самопочуття (нудота, блювання, підвищення або зниження артеріального тиску).

Як записатися на лімфодренажний масаж у Дніпрі, вартість

Сеанси відбуваються за попередньою домовленістю. Записатися на масаж лімфи до центру Mgym через онлайн-форму на сайті або по телефону. Вартість процедури – 800 грн. Тривалість – 60 хвилин. Для досягнення високого та стійкого результату рекомендовано повний курс із 10-12 сеансів.

оновлення

Отримуйте анонси, новини та нові матеріали