Фітнес

Фітнес центр MGym

Фітнес-клуб нового покоління у Дніпрі. Тут кожному гарантовано увагу тренера, його професійні консультації та персональні рекомендації щодо досягнення своєї, бажаної та конкретної мети.

Абонементи01

Спортивне харчування02

наші можливості
  команда MGym
  Тренери фітнес-центру4
  Масажист2
  Адміни3

  Можливості MGym

  Можна з упевненістю сказати, що Менора – центр життя та головна визначна пам’ятка міста, чим по праву може пишатися кожен мешканець Дніпра.

  масажні кабінети
  Масажні кабінети01
  Фітнес-бар02
  Індивідуальний тренер03
  Гарний вид, розвинена інфраструктура04
  контакти

  Прокачайся разом з МGym!

  Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26, 3 поверх, ліфт Д

  Відкрити на карті

  контакти для зв'язку

  графік роботи

  Пн - Пт, 07:30 - 21:30

  Сб, Нд | 08:00 - 19:00

  Тренування у фітнес-центрі у Дніпрі

  Гарне підтягнуте тіло, енергійність та міцне здоров'я – це не казкові мрії, а реальність, яку творять за допомогою регулярних занять спортом. Центр «Менора» відкрив спортзал у Дніпрі для всіх мешканців та гостей міста. Відвідувачі набувають зручного абонементу, а постояльці готелю користуються послугами залу безкоштовно.

  Фітнес поєднує різнопланові фізичні навантаження, дозволяючи:

  • провести корекцію фігури;
  • скинути вагу;
  • зміцнити м'язи;
  • утримати оптимальні параметри фігури;
  • поліпшити самопочуття;
  • підвищити витривалість;
  • зміцнити здоров'я.
  заняття у спортивному залі Mgym Дніпро

  Але безсистемні тренування у спортзалі можуть серйозно нашкодити людині. Досвідчені тренери в MGym застосовують анатомічний підхід, враховуючи медичні показання кожного клієнта. Наставники допомагають реалізувати індивідуальний потенціал за максимально короткий проміжок часу без перевтоми.

  Які тренування проходять у MGym

  Фітнес зал центру «Менора» проводить персональні та загальні заняття. До стандартного місячного абонементу включено консультацію професійного наставника. Фахівець підбирає комплекс вправ, спираючись на фізичні та психологічні особливості клієнта. До обов'язків тренера входить визначення інтенсивності вправ та рівня навантажень, а також коригування програми з наближенням до мети.

  Персональний наставник слідкує за правильним використанням тренажерів. Фахівець відповідає за безпеку клієнта, уберігає від травм та розтягувань, звертає увагу на помилки. Тренера фітнес центру MGym визначають мету та налаштовують на її досягнення. Емоційна підтримка відсуває лінь і невпевненість у власних силах на задній план, не заважаючи на шляху до вдосконалення.

  Під час групових тренувань наставник займається одночасно з кількома людьми. Кожен учасник при цьому контролює свою вагу, отримує рекомендації щодо використання тренажерів. Групові заняття обирають, щоб познайомитися з однодумцями, зарядитися енергією, зайнятися спортом із друзями.

  Тренажерний зал Дніпра MGym обладнаний:

  • снарядами для силової підготовки;
  • біговими доріжками;
  • велотренажерами;
  • тренажерами для кардіонавантажень;
  • обладнанням для різних м'язових груп.

  Клієнтам надається вибір місячних та річних абонементів із різними умовами відвідувань. Можливі персональні пакети та разові тренування.

  Для кого призначений спортзал у Дніпрі MGym

  Займатися у тренажерному залі можуть люди з різним досвідом, віком та фізичною підготовкою. Персонал MGym пропонує програми для схуднення, підтримки форми та професійного спортивного зростання. Абонемент до спортзалу підходить новачкам, які жодного разу не відвідували фітнес-центри, та спортсменам для самореалізації та розвитку.

  Відвідувачі, які вперше зіткнулися з тренажерами, отримують консультацію фахівця щодо їх використання. Вже після кількох занять помітно покращується кровообіг, обмін речовин та робота головного мозку. Регулярні фізичні навантаження нормалізують травлення, зміцнюють серцево-судинну систему. Декілька місяців постійних тренувань помітно коригують фігуру.

  Тренера MGym працюють з початківцями та досвідченими спортсменами. Заняття проводить чемпіон України з пауерліфтингу, майстер спорту з жиму лежачи, КМС з «станової тяги» та інші сертифіковані фахівці. Один із представників тренерського складу готує чемпіонів та призерів змагань з пауерліфтингу та бодібілдингу.

  Спортивний зал Дніпра виділяється високим рівнем знань та підготовки персоналу. Наставники успішно застосовують методики рекреаційної медицини, дієтології та нутриціології. Фахівці з великим досвідом у галузі реабілітації опорно-рухового апарату після травм та захворювань допоможуть відновити форму перед поверненням на спортивну арену.

  Зал для занять обшитий екологічно чистими матеріалами, і оснащений потужною системою вентилювання. У приміщенні створено комфортні умови для алергіків. При підборі вправ враховуються застарілі травми та медичні показання. Фітнес-центр підбирає ефективну програму для кожного.

  Чому люди обирають тренування у спортзалі MGym

  Фітнес центр відкривається рано-вранці, дозволяючи відвідати тренування до роботи. Протягом дня двері зали відчинені для всіх, хто не пов'язаний жорстким графіком. Увечері тренажери доступні до темряви. Графік роботи у вихідні та святкові дні на годину коротший від звичайного.

  Тренажерний зал центру «Менора» пропонує додаткові послуги:

  • масажний кабінет;
  • консультації дієтолога;
  • фреш-бар;
  • спортивне харчування.

  Сертифікований реабілітолог проводить спортивні, класичні, лімфодренажні, антицелюлітні масажі. До річного абонементу включено кілька безкоштовних сеансів. Після високих навантажень у залі клієнти часто замовляють розслаблюючий масаж.

  Дієтолог та нутрицитолог персонально розраховує коефіцієнт білків, жирів та вуглеводів. Виходячи із нього, рекомендує систему харчування. Дієта враховує вік, особливості людини, її фізичний та психо-емоційний стан.

  У фітнес клубі діє фреш-бар, де пропонують соки та детокс-напої зі свіжих фруктів. Різні види продукції приймають до, під час та після закінчення тренування. Після консультації з тренером набувають біологічних добавок. Вони призначені для нарощування м'язової маси, збільшення обсягу певних груп м'язів, загального зміцнення здоров'я або схуднення.

  Багато мешканців та гостей Дніпра шукають спорт зал біля будинку чи роботи. MGym розміщений у величних вежах центру «Менора», розташованих у самому центрі міста. Біля комплексу знаходиться транспортна розв'язка, що зручно за відсутності особистого транспорту. Для власників автомобілів влаштовано підземне паркування з відеоспостереженням. У будівлі встановлені генератори, які допоможуть продовжити вправи при екстрених відключеннях електроенергії.

  показати більше