Майстер-класи у центрі Менора

Теоретичні та практичні майстер-класи подобаються дорослим та дітям. Їхня програма завжди насичена, максимально розкриває тему і дарує море позитивних емоцій відвідувачам. Організація майстер-класів у центрі Менора доступна як самостійні заходи або в рамках інших подій – корпоративів, урочистостей.

Види групових майстер-класів у центрі Менора

Для успішного майстер-класу важливі комфортні умови – просторий зал, гарне освітлення та звук, зручна локація. Все це має центр Менора, серед численних конференц-залів якого неодмінно знайдеться оптимальний для задуманого заходу.

Майстер-клас приваблює своїм коротким, але ємним форматом. На відміну від професійних курсів, які займають місяці регулярних відвідувань, це разова зустріч, для якої найпростіше знайти час у насиченому повсякденному графіку. Для повноцінного освоєння професії або теми її недостатньо, але майстер-класи мають інше призначення.

Проведення майстер-класів може зацікавити різні групи населення за віком, сферою діяльності. Головну роль відіграє тематика зустрічі. Виходячи з неї підбирається формат події та аудиторія.

Призначення майстер-класів

  Види групових майстер-класів

  01
  Підготовка групових майстер-класів включає:

   Як відбувається організація майстер-класів у центрі Менора

   Якщо виникла ідея для заходу – відразу звертайтесь до центру Менора. У ній створено оптимальні умови щодо обговорень, навчальних зустрічей різного напрями, масштабу. Івент-команда надає комплекс послуг з організації події з нуля.

   Майстер-клас на замовлення в центрі Менора – можливість провести захід на найвищому рівні, з комфортом для спікерів та гостей. Залишіть заявку на сайті центру, щоб менеджер міг зв’язатися з вами у зручний час, уточнити подробиці зустрічі, запропонувати оптимальний зал для майстер-класу, обговорити перелік послуг. Замовте майстер-клас на корпоратив, весілля чи дитячий день народження, щоб додати святу родзинку, яка запам’ятається яскравими емоціями.

   КОНТАКТИ

   Організуйте майстер-класи разом із Menorah

   ДНІПРО, ВУЛ. ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА, 4/26

   Відкрити на карті