Бізнес-зустрічі

Організація ділових зустрічей

Бізнес-зустрічі – обов’язковий елемент розвитку фірми. Вони проходять на різному рівні з метою згуртування колективу, залучення інвесторів, налагодження стосунків із діловими партнерами. Від якості проведення заходу багато в чому залежить результат співпраці.

Організація ділових зустрічей у Дніпрі різного формату доступна в культурному центрі Менора, де до послуг замовників конференц-зали, ресторани, галереї, тераси з можливістю обладнання, супроводу.

Наші заходи

Види ділових івентів

Івент-агентства культурного центру Менора займається організацією та проведенням ділових зустрічей у таких форматах:

01

Під час організації бізнес-зустрічі важливо враховувати її формат, розмах і мету. У цьому допоможуть івент-менеджери центру Менора.

Локації для проведення ділових заходів

Щоб ділова зустріч пройшла з розумом, залишивши позитивні враження у всіх учасників, важливо орендувати відповідне місце для її проведення. Центр Менора має у своєму розпорядженні локації різної площі, стилю, оснащення:

Місце залежить від кількості запрошених і ступеня офіційності заходу. Наскільки б важливою і серйозною не була зустріч, важливо пам’ятати про людський фактор, прості потреби в комфорті, безпеці. Варто підбирати локацію, яка спонукає до найбільш ризикованого самопочуття і поведінки.

Проведення ділових заходів під ключ

Щоб захід пройшов на найвищому рівні, важливо продумати його у всіх деталях. Бажано довірити це завдання професійним організаторам центру Менора. В основі планування будуть ідея (мета) зустрічі, часовий і фінансовий ресурс. Виходячи з них івент-менеджер розробить концепцію заходу, підбере кілька варіантів місця проведення, продумає необхідну супутню підтримку:

Ми пропонуємо

  Також до супутньої підтримки входить:

  Медіа-інформування про подію відкритого формату – через медіа-портал центру Менора, а також платну рекламу на ресурсах партнерів.

  Програма зустрічі – перелік питань для обговорення, список спікерів, таймінги, час для перерви, запитань-відповідей, підбиття підсумків, урочистої (розважальної) частини.

  Центр організовує ділові мітинги під ключ, повністю знімаючи організаційний тягар із плечей замовника. У івент-агентства є великий досвід проведення бізнес-зустрічей різної тематики: ділові зустрічі керівників, закінчення фінансового року, ювілеї та урочистості компанії, переговори, наукові та бізнес-конференції, симпозіуми.

  Залежно від ступеня офіційності події підбирають локацію і формат проведення. Навіть для найсерйозніших зустрічей варто створити гостинну, комфортну обстановку: вчасно запропонована перерва на каву і стримана розважальна програма наприкінці вдало доповнять зустріч, налагодять взаємну прихильність учасників, підвищуючи успішність зустрічі.

  Для масштабних заходів обов’язково продумуються покажчики пересування в центрі, продумується розсадження гостей у залі. З її допомогою можна ненав’язливо познайомити потенційних партнерів просто розмістивши їх поруч.

  КОНТАКТИ

  Організовуйте ділові зустрічі разом із Menorah

  ДНІПРО, ВУЛ. ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА, 4/26

  Відкрити на карті