Просте завдання разом з івент-командою центру Менора

Фестивалі в центрі Дніпра

Фестиваль – наймасштабніший вид тематичного свята, з організацією якого під силу впоратися тільки професійній команді. Проведення фестивалів у Дніпрі бере на себе івент-агентство культурного центру Менора. Портфоліо центру включає успішні заходи освітнього, культурного, розважального характеру, зокрема Всеукраїнський фестиваль бальних танців “Feeriya cup”, зліт поціновувачів трансформаційних ігор та дитяче свято Kids Fest. Досвід, ресурси та щирий інтерес до кожного заходу – вагома причина провести свій фестиваль у нас.

Менора – локація для найяскравіших фестивалів у Дніпрі

Проведення фестивалів – клопіткий, складний процес, у якому важливі всі деталі. Щоб забезпечити умови для масового заходу, важливо підібрати простору локацію, налагодити технічний супровід, продумати безпеку гостей, харчування, програму дійства та рекламу. Організація фестивалів у центрі Менора – комплексна послуга «під ключ», що включає розробку оригінальної концепції свята, всеосяжне планування та оперативний контроль, а також супровід під час заходу.

Центр Менора спеціалізується на проведенні масових заходів, для яких створені оптимальні умови:

Оптимальні умови

Локації для фестивалів у Менорі

Центр Менора спеціалізується на проведенні масових заходів, для яких створені оптимальні умови:

Переваги проведення фестивалів у центрі Менора

Спортивні, дитячі, музичні та культурні фестивалі – можливість об’єднати ідейних представників галузі та привернути увагу суспільства до актуальних та перспективних тем. Колектив івент-агентства Менори охоче береться за найскладніші, кропіткі замовлення, реалізуючи їх досконало. Наша робота побудована на принципах:

 1. Персональний підхід до кожного заходу – свято має бути унікальним, мати власну концепцію, що запам’ятовується, і суворо відповідати тематиці, перевагам публіки;
 2. Системності – всебічна організація фестивалю з опрацюванням усіх етапів, складових та деталей;
 3. Стресостійкості та зібраності – гнучке планування фестивалів з урахуванням організаційних ризиків та опрацювання способів їх усунення;
 4. Технологічності – застосування корисних розробок при плануванні, організації, просуванні та супроводі заходу.

Менора – організатор фестивалів зі стажем та відмінною репутацією. Обмеження та труднощі ми розцінюємо як азартний виклик професіоналізму та можливість ширше розкрити свій потенціал.

Комплексні фестивальні послуги включають:

  Що входить до фестивальних послуг центру Менора

  Плануючи фестиваль у Дніпрі в центрі Менора, клієнти можуть зосередитись на власній підготовці, повністю доручивши організацію фестивалю нам.

  Івент-команда розробляє програму фестивалю згідно з вказаним бюджетом, чітко дотримується термінів співробітництва, графіків планування. Під час складання кошторису враховуються побажання замовника, а також джерела надходження коштів, зокрема реєстраційні внески, вартість вхідних квитків, спонсорська допомога.

  Мета фестивалю – дивувати, захоплювати та об’єднувати людей навколо благородної мети. Центр Менора надає свої ресурси та потужності для проведення незабутньої, ефектної події, комфортної для гостей та посильної для ідейного натхненника. Залишайте заявку на прорахунок кошторису та бронювання залу на офіційному сайті центру. Давайте разом творити незабутні свята!

  Портфоліо

  КОНТАКТИ

  Організовуйте фестивалі у центрі Менора

  ДНІПРО, ВУЛ. ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА, 4/26

  Відкрити на карті