Проведення шахових турнірів у Дніпрі

Гра правителів, завойовників та інтелектуалів – шахи відомі людству понад 2500 років. Перші згадки про них представлені у перських хроніках. Еволюціонувавши разом із людською цивілізацією, шахи не втратили актуальності. Навпаки, за ними закріпилася слава елітної розваги, а проведення шахових турнірів перетворилося на визначну подію міжнародного масштабу.

Для шахів практично немає вікових обмежень, їх починають вивчати змалку та вдосконалюють майстерність все життя. Кожен поціновувач цієї гри повинен хоч раз спробувати свої сили у змаганні.

Навіщо проводити чемпіонати з шахів

Шахмати – це не лише гра, а й вид спорту. Їх характерний азарт, конкуренція і прагнення перемоги. Шахісти відрізняються спостережливістю, розвиненим логічним мисленням та пам’яттю, здатністю мислити стратегічно, прогнозувати кроки супротивника та планувати контрудари. Це одна з найкорисніших ігор для інтелектуального розвитку дитини та підтримки мозку у тонусі у зрілому віці.

Розвивати та пропагувати культуру шахів серед початківців та любителів допомагають чемпіонати з шахів. Вони мають освітню, соціальну та культурну функції:

 1. Допомагають знайти друзів за інтересами.
 2. Соціалізують замкнутих дітей, розвивають комунікативні навички.
 3. Вчать вигравати – розвивають цілеспрямованість, терплячість, посидючість, силу волі.
 4. Вчать програвати – роблять програш частиною процесу, нормальним життєвим явищем, тренуючи психіку справлятися з невдачами.

Шаховий фестиваль, незалежно від його масштабів та рівня, це привід «вийти у світ», заявити про свої інтереси, таланти, здібності. Такий захід ближче познайомить новачків із шахівницею, надихне займатися улюбленою справою професійно. Для гросмейстерів шахові змагання – ndash; необхідність, що підтримує тонус.

За форматом змагання турніри бувають:

01

Види шахових турнірів

Організація шахових змагань – процес трудомісткий та клопіткий. Багато в чому він залежить від типу турніру.

Турніри можуть проходити у вигляді дружніх ігор, спрямованих на захоплююче проведення часу, розвагу, а також кубкових – справжніх змагань за фінальний приз За масштабом події турнір може бути;

 1. Міжнародним – офіційний захід за участю провідних шахістів з різних країн.
 2. Регіональним – турнір для визначення найкращих гравців в області, регіоні, країні.
 3. Шкільний – камерні турніри для учнів навчального закладу.
 4. Клубним – проводяться шаховими клубами для підкріплення свого професійного статусу та мотивації учасників.

Чим масштабніший захід, тим більше вимог до його організації. Шахові турніри мають специфічний протокол, що визначає умови приміщення та його оснащення, наявність арбітрів та правильного розміщення гравців у залі.

Організація шахових турнірів «під ключ» у нас включає:

  Як організувати шаховий турнір у Дніпрі

  Локація для змагань з шахів має бути просторою, шумоізольованою, мати необхідне аудіо та відео обладнання для трансляції матчів. Культурний центр Менора має конференц-зали для проведення шахових турнірів у Дніпрі будь-якого рівня.

  Івент-команда центру допоможе з плануванням, рекламою та безпосереднім проведенням спортивного турніру. Можливо орендувати приміщення з необхідною апаратурою та самостійно провести у ньому зустріч шахістів. Такий формат підійде невеликим шаховим клубам, школам.

  Для відкритих турнірів регіонального та міжнародного рівня, що налічують сотні учасників, центр Менора надає повний комплекс послуг з підготовки події.

  Культурно-діловий центр Менора щорічно приймає міжнародний шаховий турнір «Хід королеви». У ньому беруть участь сотні юних та дорослих поціновувачів інтелектуального спорту не лише з Дніпра, а й багатьох інших міст. Зручне розташування центру та можливості його інфраструктури створюють необхідний комфорт для вдумливої ​​гри на результат.

  Організуйте шаховий турнір разом із Menorah

  ДНІПРО, ВУЛ. ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА, 4/26

  Відкрити на карті