Оренда офісів

Для комфортного ведення бізнесу підприємцям необхідне приміщення. Деякі відкривають представництво за містом, інші використовують приватні будинки та квартири. Найкращий спосіб організувати простір для роботи фірми – зняти офіс у Дніпрі. Комфортабельне приміщення з готовими комунікаціями та косметичним ремонтом суттєво економить час та бюджет бізнесмена.

Адреса компанії використовується не тільки в офіційних документах та на візитівках. Центральна локація у стильній будівлі надає фірмі значущості в очах відвідувачів та партнерів. У той же час приміщення у старому будинку на околиці відлякає людей.

Здобувачі, переглядаючи оголошення з пропозиціями роботи, шукають не лише високу зарплату, а й комфортні умови. Співробітник не повинен відчувати незручностей, добираючись до офісу. У середньому підлеглий проводить по 8:00 на робочому місці. Працівнику необхідний комфорт, технічне та матеріальне оснащення.

Оренда в центрі «Менора»

Культурно-діловий комплекс «Менора» пропонує орендувати офіс класу А у самому серці міста. Величні вежі привертають увагу мешканців та гостей міста, забезпечуючи високу прохідність. У будівлі розташовані відділення банків, кафе, тренажерний зал, магазини та урочисті зали. Сотні людей щодня опиняються поряд, а це багаторазово збільшує можливість залучення нових клієнтів. Вдала транспортна розв’язка підвищує конкурентний рівень підприємства.

Центр «Менора» самостійно здає приміщення. Оренда офісів без посередників суттєво економить фінанси компанії, і дозволяє оперативно вирішувати питання, що виникають під час використання нерухомості. Середня винагорода агенції складає 50-200% від місячної орендної плати. Під час роботи безпосередньо з власником не потрібно сплачувати комісію чи здійснювати інші додаткові витрати.

Приміщення здаються на короткий та тривалий термін. Короткострокова оренда підходить для проведення тренінгів, переговорів, семінарів та навчальних курсів для співробітників. Заходи тривалість в один або кілька днів забезпечуються меблями та необхідною аудіо, відео чи мультимедійною технікою.

На тривалий термін орендують великі площі із плануванням Open Space. Відкритий робочий простір зближує співробітників. Орендодавцем передбачено декоративні та конструктивні зміни приміщень під стиль компанії. У комплексі розташовані банкомати, точки харчування та фітнес-зал, які задовольнять більшість потреб співробітників протягом робочого тижня.

Супутні послуги

Оренда приміщення під офіс у центрі «Менора» доповнюється послугами:

 • клінінгу;
 • відеоспостереження;
 • парковки;

Майстри клінінгу щодня прибирають приміщення. В офісі не скупчується пил, вікна залишаються прозорими, а підлога – дзеркально чистими. Фахівці очищають кошики та видаляють сліди кави з поверхні столів, не порушуючи розпорядок робочого дня.

Офісне приміщення за замовчуванням має телекомунікаційні мережі, включаючи високошвидкісний інтернет та телефон. За бажанням орендаря встановлюють камери спостереження, підключаючи їх до загальної безпеки будинку. У вежах працює цілодобова охорона.

У центрі Дніпра важко знайти місце для стоянки автомобіля. Підземне паркування вирішує проблему власників транспортних засобів. Працівники, які не мають особистих машин, легко доберуться до будівлі за допомогою розгалуженої мережі громадського транспорту.

Бізнесмени, які високо цінують працю своїх підлеглих, створюють комфортні умови роботи. У центрі «Менора» доступне замовлення обідів, ланчів або кава-брейків. Їжу для колективу замовляють під конкретний привід, або домовляються про щоденні перерви на обід.

Що враховувати при підборі офісного приміщення

При підборі приміщення враховують:

 • локацію;
 • стан нерухомості;
 • площа;
 • планування;
 • вартість;
 • додаткові послуги.

Використання квартири в ролі офісного приміщення – поганий варіант для залучення клієнтів. Якщо компанія заощаджує на розміщенні співробітників, вона не викликає довіри. Величезне значення у разі відіграють сусіди. Крім того розташування фірми в житловому приміщенні вимагає переведення об’єкта в нежитловий фонд, що тягне за собою довгу паперову тяганину.

Оренда офісу в центрі «Менора» гарантує як сусідів успішних бізнесменів, які можуть стати партнерами, клієнтами або залучити зацікавлених людей. Відкрите планування демонструє відвідувачам готовність до діалогу. Наявність окремої вхідної групи та стійки адміністратора підвищують статус компанії.

Орендар може зробити ремонт приміщення, додавши переговорні кімнати та кабінети. Великі вікна знижують споживання електроенергії у світлий час доби. Вузькі колони, що несуть, і стелі висотою 2,7м служать основою для дизайну в будь-якому стилі. Орендодавець допомагає з розробкою проекту, пошуком будівельників, контролем виконання плану.

Як можна зняти офіс у Дніпрі

Перед офіційним укладенням договору приміщення ретельно оглядають наявність недоліків, перевіряють роботу всіх систем. У документах прописують не лише адресу, а й технічні характеристики офісу. Орендодавець надає дозвіл на декоративні чи конструктивні зміни.

У договорі вказується місячна оренда кабінету та її деталі:

 • форма оплати;
 • періодичність;
 • граничні терміни;
 • дії у разі прострочення.

Вартість послуги може змінюватися протягом дії договору за прописаним у документі механізмом. Заздалегідь обговорюється входження у підсумкову суму комунальних платежів або їх окрема оплата. Ретельне обговорення та укладання договору позбавить обидві сторони неприємних наслідків.

Переваги комплексу «Менора» вже оцінили багато престижні клієнти. Офісні приміщення у вежах знімають банки, магазини, інвестиційна компанія, приватні школи, спортивні секції, IT фахівці та багато інших.

Як орендувати офіс у Дніпрі:

Оренда офісу – це легко і швидко! Зв’яжіться з нами за телефоном +38 (056) 717-77-91, і ми допоможемо вам знайти ідеальне місце. Виберіть місце за вашими побажаннями та обговоріть усі деталі. Також адміністратор центру завжди з радістю відповість на всі питання за адресою Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Забронюйте ваш новий офіс уже сьогодні!

оновлення

Отримуйте анонси, новини та нові матеріали