Оренда торгових приміщень

У жорстких умовах конкуренції майданчик для продажу впливає на товарообіг та репутацію компанії, особливо молодих брендів. Оренда торгових точок – це важливий етап під час побудови довгострокової бізнес-стратегії. Найменша помилка цієї стадії призводить до краху підприємницької ідеї. У пошуках причини низьких фінансових результатів власник компанії часто зосереджується на інших аспектах, упускаючи локацію.

Розміщення магазину в елітній будівлі, збудованій під бізнес-центр, заявляє про серйозні амбіції бренду. Відомі компанії у сусідніх приміщеннях привертають позитивну увагу до товарів новачка. Мережі, які вже користуються довірою покупців, розширюють свою географію та наголошують на стабільному розвитку.

Бюджетні зали на околиці міста в місцях із малою прохідністю несуть загрозу бізнесу. Комерційна нерухомість у серці Дніпра приваблює стабільний потік клієнтів. Середньостатистичний відвідувач ділового комплексу найімовірніше відвідає точку та придбає товар, ніж випадковий перехожий на вулиці у непопулярному районі.

Оренда торгових точок у центрі «Менора»

Культурно-діловий комплекс «Менора» пропонує площі для торгової діяльності для малого, середнього та великого бізнесу. Нестандартна архітектура приваблює гостей та мешканців міста. Висока прохідність перетворює вежі на важливий комерційний об’єкт.

Оренда магазину без посередників суттєво скорочує витрати компанії. Посередники беруть комісію від 50% до 200% від місячної оплати. Пряма співпраця заощаджує бюджет, і допомагає оперативно вирішувати питання, що виникають. З власником нерухомості обговорюють ремонт, роботу телекомунікаційних систем, надання місць для паркування та інші моменти.

Договір на оренду торгових площ укладають довгостроково або короткостроково. Міжнародні виставки-продажі, ярмарки чи презентації нових продуктів відкриваються на кілька днів чи тижнів. Центр «Менора» пропонує матеріальне та технічне забезпечення заходів, послуги дизайнера з виготовлення друкованої рекламної продукції, запрошень, банерів. Довгострокові відносини забезпечують стабільність бренду в очах співробітників та покупців.

Оренда торгових приміщень Дніпра у вежах «Менори» має на увазі торгові точки класу А. Це відкриті зони з великими вікнами та мінімальною кількістю несучих колон, які легко переобладнати під магазин. У будівлі розташовані сходи та ліфти для зручного переміщення, підтримується клімат-контроль.

Локація у серці Дніпра привертає увагу покупців із високим та середнім рівнем доходу. Транспортна розв’язка знаходиться в безпосередній близькості від веж. Для власників автомобілів працює парковка, що охороняється.

Як формується вартість оренди торгової точки

Вартість залежить від того, які витрати йдуть на оформлення магазину в брендовому стилі. Центр «Менора» пропонує пошук підрядників, закупівлю будматеріалів та контроль виконання робіт.

Оренда торгової точки складається з кількох факторів:

  • локації;
  • площі;
  • інфраструктури;
  • комунікацій;
  • додаткові послуги.

Приміщення у центрі міста дорожчі, але залучають потенційно більше відвідувачів, ніж точки на околиці. Пряме планування легко підлаштувати під потреби підприємця. Низька поверховість та безпосередня близькість до сходів та ліфтів цінується відвідувачами.

Оренда приміщення під магазин у новій будівлі із сучасним оформленням підвищує інтерес до бренду з боку клієнтів. Наявність кафе поблизу об’єкта автоматично збільшує потік відвідувачів, та середній час перебування у вежах.

Орендарам пропонують послуги охорони, клінінгу, паркування. За бажанням наймача в торговому залі монтують систему відеоспостереження. У будівлі працює цілодобова охорона, яка забезпечує безпеку співробітників та клієнтів. Майстри клінінгу щодня прибирають приміщення, стирають пил, вимивають підлогу та скляні вітрини. Парковка, що охороняється, відкрита для співробітників і відвідувачів.

Облаштування приміщень у комплексі «Менора»

Оренда в торговому центрі відповідає санітарним нормам і спрямована на створення комфортних умов для відвідувачів. Перед оформленням договору необхідно уважно оглянути приміщення та перевірити наявність інженерних систем:

  • електрики;
  • інтернету;
  • вентиляції та кондиціювання;
  • каналізації з водою;
  • опалення і т.д.

Добре освітлення приміщення та доступ до розеток використовують при оформленні залу. Високошвидкісний інтернет потрібен для роботи терміналів та підключення до мережі брендових магазинів. Нерідко використовують телефонну лінію.

Централізована вентиляція зберігає сприятливий мікроклімат на торговому місці. Покупці цінують магазини із чистим повітрям без сторонніх запахів. Система кондиціонування налаштовує температуру та потік повітря в окремих частинах приміщення.

Острівець у ТЦ або великий зал регулярно прибирають, тому водопостачання у доступній близькості – обов’язкова умова оренди. У вежах розташовані санвузли для гостей та працівників. У холодну пору року функціонує опалювальна система. Устаткування нагріває, але не пересушує повітря, створюючи комфортні умови.

Як знімають зал для магазину у Дніпрі

Менеджери центру «Менора» підбирають приміщення для торгівлі, демонструють доступні варіанти і укладають договір. Оренда магазину у Дніпрі детально прописується у документах. Вказують технічні характеристики зали, обов’язки орендодавця та орендаря. На підготовчому етапі обговорюється можливість декоративних та конструкційних змін приміщення.

Власник визначає умови оплати: періодичність, форму, граничні терміни. До орендного платежу можуть входити комунальні послуги. Окремо обумовлюються дії сторін у разі прострочення. Центр «Менора» індивідуально підбирає найкращий варіант та пропонує додаткові можливості підприємцям.

Як орендувати торгове приміщення в Дніпрі:

Оренда торгового приміщення – це легко і швидко! Зв’яжіться з нами за телефоном +38 (056) 717-77-82, і ми допоможемо вам знайти ідеальне місце. Оберіть місце за вашими побажаннями та обговоріть усі деталі. Також адміністратор центру завжди з радістю відповість на всі питання за адресою Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Забронюйте торгову точку вже сьогодні!

оновлення

Отримуйте анонси, новини та нові матеріали