Фітнес-бар: місце для відпочинку

У спортивному залі неможливо займатися без зупинки. Перепочинки потрібні насамперед з точки зору безпеки для здоров’я. М’язам потрібен час на розігрів і відновлення між підходами вправ. Чому б не провести технічну паузу в затишному куточку з освіжаючими напоями?

Зона відпочинку у фітнес-клубі дає можливість відновити сили, поспілкуватися з відвідувачами та просто добре провести час. Дехто віддає перевагу стимулювальним напоям перед початком тренування, інші навідуються в процесі, а треті перекушують по закінченню заняття поживними коктейлями та батончиками.

Кому і навіщо ходити у фітнес-бар

У фітнес-зал приходять для посиленого тренування. Хтось свідомо вибирає заняття в залі, де доступні тренажери, за допомогою яких можна прокачати всі групи м’язів. Інші віддають перевагу залу як мотивації, змушуючи себе старатися перед тренером та іншими відвідувачами.
Виявити в місці, де всі працюють над своїм тілом і здоров’ям, бар на перший погляд дивно. Але у фітнес-залі і бар не простий, а теж фітнес. У ньому пропонують тільки здорові продукти і напої. Яскравий приклад продуманої зони відпочинку – фітнес-бар Mgym у центрі Менора. Розбираємося, чому варто звернути на нього увагу, і чим там можна себе побалувати.

Наше меню

  Меню у фітнес-барах

  Фреш-бар складається зі свіжовичавлених соків або корисних вітамінних коктейлів. Вони мають тонізуючий, підбадьорливий ефект. Навіть після виснажливого тренування добре відновлюють сили. Спортивні коктейлі не містять вторинного цукру – лише свіжовичавлений сік із додаванням корисних сумішей, молока.

  Під час занять зручно купити воду. Її корисно потроху пити під час фізичних навантажень для підтримання водно-електролітного балансу, живлення м’язів. Краще обирати просту питну або слабогазовану мінералку, які легко засвоюються і не перенасичують травний тракт повітрям.

  Після спортивних вправ можна дозволити собі чашку трав’яного чаю або підбадьорливу каву з молоком. Кава допоможе налаштуватися на продуктивний день під час відвідування залу вранці, чай заспокоїть нервову систему, розслабить увечері.

  Спортивне харчування – невід’ємний елемент тренувань професійних спортсменів і бодібілдерів. Тим, хто дотримується здорового способу життя, багато його компонентів сподобаються екологічним складом і корисними властивостями.

  Спорт-харчування

  Наше спортивне харчування

  Спортивне харчування у фітнес барі в Дніпрі включає:

  Фітнес-бар: спортивне харчування

  Спортивне харчування – це не примха, а норма для тих, хто тренується професійно або ставить собі високі цілі в тренуваннях.

  Протеїн – важливий будівельний компонент в організмі людини. Він бере безпосередню участь у формуванні та відновленні м’язів. Продається у вигляді сироватки, замінників харчування, гейнерів (сфокусовані на стимуляції нарощування м’язової маси), сумішей, бульйону, напоїв. Буває рослинного і тваринного походження. Він необхідний для правильної роботи м’язів і набору ваги.

  Дефіцит протеїну спричиняє порушення в обміні речовин, дегенерації біохімічних процесів. При цьому спостерігається погіршення стану шкіри, нігтів і волосся, зниження загального тонусу організму. Великі фізичні навантаження в такому стані протипоказані.

  Амінокислоти діють за аналогією з протеїном, формуючи різні види білка в організмі. Вони необхідні під час і після тренувань для регенерації, зміцнення і росту м’язів. Їх приймають легкоатлети, пауерліфтери, бодібілдери та інші спортсмени, які піддають себе підвищеним фізичним навантаженням.

  Бар у фітнес-клубі Mgym пропонує комплекси, які корисні перед тренуванням. Суміш N.O.Xplode 3.0 IGNITER має такі корисні властивості:

  1. Підвищена енергетична стимуляція;
  2. Поліпшення кровопостачання м’язів;
  3. Концентрація уваги;
  4. Підвищення витривалості;
  5. Стимуляція регенерації м’язової тканини після навантажень.

  Комплекс має приємний смак кавуна та подобається професіоналам і новачкам.

  Протеїнові батончики – рятівний корисний перекус для тих, хто не визнає швидкі вуглеводи. У барі фітнес-центру можна купити смачні батончики з фруктовими смаками, в яких не міститься цукру, глютену і лактози. За своєю структурою – це чистий білок у концентрації, яку забезпечують кілька курячих яєць або цілих 500 г курячого м’яса. Такі батончики варто завжди тримати під рукою не тільки після фізичних тренувань, а й на роботі, в подорожі.

  Спортивне харчування

  Вибір спортивного харчування

  Бармен проконсультує Вас з питань вибору спортивного харчування та правильних харчових добавок, порадять протеїнові коктейлі, приготує еспресо та поділиться гарним настроєм!

  КОНТАКТИ

  Зарядись та відпочинь у фітнес барі Mgym

  ДНІПРО, ВУЛ. ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА, 4/26, 3 ПОВЕРХ, ЛІФТ Д

  Відкрити на карті