Масаж Гуаша у Дніпрі

Масажні техніки – один із найбільш затребуваних та доступних способів догляду за обличчям та тілом. Методика Гуаша прийшла із Стародавнього Китаю. Відмінною рисою східних практик є тісне переплетення фізичного самопочуття та психічної гармонії. Прийти на масаж Гуаша у Дніпрі можна до салону фітнес-центру Mgym. Це якісне опрацювання організму на всіх енергетичних рівнях.

Масаж Гуаша в Дніпрі

Вплив на шкірні покриви виробляється спеціальним скребком. Ефективність досягається за рахунок активного лімфодренажу шкіри, покращення мікроциркуляції. «Заснули» клітини прокидаються. Активуються процеси обміну. Підвищується еластичність шкіри. Розгладжуються зморшки. Застосовується переважно для обличчя, але може виконуватися на шиї, плечах, спині. Для кожної зони – своя техніка виконання та схема рухів.

Послуга в Меноре, переваги замовлення в Mgym

Прийшовши у Дніпрі на масаж скребком Гуаша у Mgym, можна бути впевненим у професійному підході. Сеанси проводять масажисти з досвідом роботи понад 15 років. Це сертифіковані майстри із медичною освітою. Процедура відбувається у затишних обладнаних кабінетах. Тут створені всі умови для справді повноцінного релаксу та оздоровлення. Салон розташований на території комплексу Менора. Розвинена транспортна мережа пов’язує локацію з усіма районами міста.

Китайський масаж Гуаша починається з дезінфікування інструментів – скребка, ролика. Для розслаблення та підготовки до сеансу виконується легкий мануальний масаж. Робота з інструментом проводиться за масажними лініями. Інтенсивність натискання залежить від прохідних точок і ділянки, що проробляється. Важливу роль грає температура скребка. Стоїть завдання підвищити тонус шкіри – використовується охолоджений інструмент, необхідно розслаблення – теплий.

Масажисти Mgym Марина Козлачкова та Юрій Дегтяренко:

   

Техніка проведення масажу, які бувають скребки

Масаж Гуаша тіла проводиться за меридіанам. Лінії проходять поверхнею стегна до стопі, від плеча до кисті, від потилиці до сідниць, від хребта убік. На ділянці торса напрямок протилежний – від боків до центру. Від шиї скребок спускається на груди. У східній медицині – це енергетичні канали організму. Рухи плавні, неквапливі. Поєднують погладжування та натискання. Їхня мета – виведення шлаків, токсинів за допомогою стимулювання кровотоку, руху лімфи.

Масаж Гуаша для обличчя проводять для зняття напруги, зменшення набряклості, посилення лімфодренажу. Робота з чолом включає рухи центру до скронь. Послідовно опрацьовується весь лоб – від лінії брів до лінії росту волосся. Далі скребок йде від внутрішнього куточка ока до скроні під лінією брів. В області шиї рухи йдуть знизу-вгору. Від лінії підборіддя інструмент слідує до вуха і заходить за мочку. Ліфтинг підборіддя досягається за рахунок рухів від центру до кутів щелепи. Робота зі вилицями походить від перенісся, вздовж лінії носа та убік. Підсилюючи тиск, вдається краще виділити лінію вилиць. Масаж для схуднення обличчя проводиться м’яко, без інтенсивного тиску, різких чи агресивних рухів.

Основним масажним інструментом є скребок. Виготовляють із дерева, натурального чи штучного каменю. Популярні варіанти – кварц та нефрит. Перший ідеально гладкий, по текстурі схожий зі склом. Довше тримає холод. Найчастіше застосовується для тонізуючого ефекту. Такий камінь Гуаша як нефрит м’якший, схожий на мило. Найкраще розсіює тепло. Часто беруть участь у розслаблюючих техніках. Форма інструменту залежить від ділянки, що обробляється. Так для роботи з тілом найчастіше вибирають квадратні скребки. Для опрацювання тканин обличчя – у вигляді трикутника, метелика чи серця. Шкіру голови зручно масажувати пластиною-гребнем.

Показання до масажу Гуаша у Дніпрі

Масаж обличчя скребком Гуаша рекомендований при:

  • поява ранкової набряклості (збереження проблеми після перевірки нирок, серця);
  • в’янення шкіри, втрата пружності;
  • вікові зміни – опускання повік, друге підборіддя, поява складок на шиї;
  • погіршення кольору обличчя, неоднорідний відтінок шкіри;
  • мімічні зморшки;
  • поява темних кіл у періорбітальній ділянці;
  • асиметрії;
  • у складі комплексної терапії при синдромі Туретта (тікі).

Професійний масаж по тілу допомагає при проблемі остеохондрозу, суглобових та м’язових болях. Техніки допомагають підвищити імунітет, покращити сон. Лімфодренажний ефект є актуальним у боротьбі з целюлітом, при схудненні.

Корисність процедури

Масажні рухи стимулюють очищення, оздоровлення та омолодження організму. Поліпшення крово- та лімфотоку сприяє насиченню тканин киснем та корисними елементами. Відбувається виведення надлишку рідини, токсинів. Рівень нейромедіаторів зростає. Результат – покращення настрою та самопочуття. Зморшки стають менш вираженими. Обличчя набуває здорового кольору. Ідуть набряки, мішки під очима. Світліють гіперпігментовані ділянки. Вдається повернути рельєф і виразність вилиць, покращити овал обличчя. Шкіра стає більш гладкою та пружною.

Протипоказання

Масаж Гуаша спини, обличчя або іншої ділянки тіла не дозволений при:

  • шкірних утвореннях (невусах, бородавках, папіломах) у галузі обробки;
  • ГРВІ;
  • герпетична інфекція;
  • хвороби судин і серця;
  • онкології;
  • захворювання щитовидної залози;
  • ураження лімфатичної системи;
  • порушення згортання крові, прийом антикоагулянтів.

У вагітність та період лактації проведення процедури можливе, але при схваленні лікаря.

Масаж Гуаша у Дніпрі – як записатися на прийом, вартість

Відвідування процедур відбувається за попередньою домовленістю. Записатися на лімфодренажний масаж обличчя можна за телефоном +38 (067) 653-22-58 або через форму “Записатися до тренера” на сайті культурно-ділового центру Менора. Тривалість сеансу складає 60 хвилин. Вартість відвідин – 800 грн. Частота процедур підбирається індивідуально. Ми знаходимося за адресою вул. Шолом-Алейхема, 4/26.

оновлення

Отримуйте анонси, новини та нові матеріали