23 грудня artroom в @menorahcenter стане місцем відкриття виставки художниці та архітекторки Маргарити Мироненко — «З любов’ю до Дніпра».
Серія «З любов’ю до Дніпра» — це понад 40 ілюстрацій, присвячених рідному місту. У кожному сюжеті — відтінки пам’яті, впізнавані архітектурні деталі, вечірнє світло набережної та камерні куточки Дніпра. Роботи художниці створюють атмосферний простір, у якому глядач може побачити місто очима авторки — ніжно, уважно та з любов’ю.
Для художниці Маргарити Мироненко ілюстрація стала головним способом самовираження під час проживання закордоном, дозволивши зберігати емоції, настрій міст та особисті історії. У 2022 році вона взяла участь в артфестивалі «Старе місто» в Анталії та долучилася до виставкових проєктів Спілки незалежних художників Анталії, що стало важливим етапом її професійного становлення.
Виставка «З любов’ю до Дніпра» відбудеться у просторі artroom, що відкриває можливості для нових культурних проєктів Menorah Center та продовжує формувати творче середовище, сповнене взаємодії та натхнення.
Дата: 23 грудня 2025 — 23 січня 2026 року.
Час роботи: 10:00–17:00 (субота–неділя — вихідні)
Локація: artroom на 1-му поверсі Menorah Center, вул. Шолом-Алейхема, 4/26.
Вхід вільний.
Зв'язатися з нами
ДНІПРО, ВУЛ. ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА, 4/26
контакти для зв'язку
графік роботи
Пн — Нд, 09:00 — 21:00



