Кейтеринг для веселих дитячих свят

Свята для дітей не менш важливі, ніж для дорослих. Для них це феєрія вражень від незвичайного, яскравого, насиченого проведення часу. Щоб не сумніватися в успіху заходу, при цьому не займаючись усіма організаційними клопотами самостійно, його підготовку можна доручити професійним івент-агентствам. Команда центру Менора надає дитячий кейтеринг на території центру та на виїзді, як самостійний захід та в рамках масштабної урочистості. Замовте послугу, щоб поділити з дитиною радість від події, не відволікаючись на її організацію!

Особливості дитячого кейтерингу

Дитячі свята суттєво відрізняються від дорослих заходів. Якщо друге головне – пишний стіл, то для перших – розваги. Посадити маленьких гостей надовго не вдасться, тому важливо подбати про своєчасну підготовку столу та його правильне оформлення.

Кейтеринг для дітей має свої особливості, які насамперед стосуються меню. Раціон залежить від віку дитини. Відповідно до медичних рекомендацій підбирається рецептура страв, складається меню для дитячого банкету.

Окрім користі, частування для дітей мають бути смачними, апетитними та зручними. Складні страви, які подобаються дорослим, у дитини викличуть нерозуміння та відіб’ють бажання куштувати. При цьому у пошані яскраві кольори, цікава подача та маленькі порції. Важливу роль відіграє подача та сервірування. В оформленні страв використовуються казкові мотиви, тематика найпопулярніших мультфільмів.

Меню для дитячого кейтерингу

  Організація заходу

  Локація для проведення Дня народження дитини має бути зручною, просторою та безпечною. Кейтеринг від центру Менора можуть надати не лише в урочистому залі або ігровій кімнаті, але й у саду на присадибній території у теплу пору року. Велика кількість гостей – не проблема. Можна зонувати майданчик на дитячу та дорослу частину для батьків, оформити для них окремий стіл із закусками та напоями.

  Кейтеринг для дитячого свята також може включати підготовку компліментів для маленьких гостей у вигляді наборів солодощів, фруктових кошиків, домашнього зефіру. Міні-подарунок для кожного запрошеного дуже важливий – вона допоможе дитині відчути себе повноправним учасником урочистостей.

  Як замовити дитячий фуршет

  Кейтеринг на дитяче свято від центру Менора – це комплексне обслуговування, яке входить:

  01

  Правила дитячого кейтерингу

  Команда центру Менора організовує дитячий фуршет за такими правилами:

  1. Тривалість свята – до 3 годин, щоб не втомити малюків.
  2. Подача страв до початку розважальної програми, поки страви свіжі та теплі.
  3. Надання безпечного посуду та приладів, що не б’ється.
  4. Ретельне опрацювання іменинного торта та його подання з урахуванням переваг винуватця урочистості (оформлення торта, музичний супровід).
  5. Безперервне обслуговування від підготовки локації до її прибирання після закінчення заходу.

  Формат свята також залежить від віку дітей. Для компанії віком до 5 років більше підходить бенкет з чітким розсадженням дітей, при якому їм буде зручно пригощатися. Дітям старшого віку підійде ефектно оформлений фуршет, до якого вони зможуть повертатися під час активних ігор та розважальної програми.

  Замовляючи дитячий кейтеринг, ви отримаєте вичерпну консультацію, а після бронювання – всебічну допомогу фахівців у плануванні свята. У замовленні будуть враховані тематичні та стилістичні побажання щодо декорування столів, подачі страв, дієтичні вимоги у разі особливого режиму харчування гостей (алергії, обмеження). Також можна замовити аніматорів, дитячі майстер-класи, розважальну програму з музикантами, харизматичним ведучим.

  Івент-команда центру Менора береться за організацію камерних та масштабних дитячих свят, вміє ефективно працювати в стислий термін і має у своєму розпорядженні величезну кількість ідей для цікавого заходу.

  КОНТАКТИ

  Замовляйте кейтеринг для дитячих свят у Менорі

  Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26, 1 поверх

  Відкрити на карті