Де провести корпоратив у Менорі?

Корпоративи у Менорі

Де провести корпоратив

Заради згуртування колективу та підтримки іміджу компанії організовують заходи для співробітників. Корпоративне свято допомагає дізнатися колег ближче, переводить спілкування у неформальний вигляд, коли на перше місце виходять не професійні, а особисті якості. Захід часто використовується для адаптації нових працівників.

Спільне свято підвищує лояльність підлеглих до керівництва компанії. Свято викликає у персоналу почуття впевненості у майбутньому, а також мотивує подальшу плідну роботу. Співробітники, запрошені на захід, почуваються цінними для роботодавця.

Святкування зміцнює корпоративний дух, формує традиції організації, згуртовує працівників різного профілю. Керівники використовують подію як заохочення. Співробітники розширюють знайомства, відпочивають та розважаються.

Корпорації з великим штатом бронюють головний зал для урочистостей, у якому вміщується 1000-1300 осіб. Просторе світле приміщення використовується для пишних бенкетів та фуршетів. Компаніям, де працюють 250-400 співробітників, підійде бальна зала. Спокійний інтер’єр у витриманих тонах підійде організаціям різних профілів.

Кафе для корпоративу в центрі «Менора» розраховано на 60-80 гостей. Зал оформлений у натуральних тонах із використанням фактури цегляної кладки на стінах та світлої плитки на підлозі. На вікнах приміщення відбиваються проекції старовинних будинків Дніпра.

Тематичні вечірки у королівському антуражі проводять у Будинку Пчолкіна. В інтер’єрах старовинного будинку в стилі ренесанс міститься 60-120 осіб. У теплу пору року насолоджуються вечірніми вогнями Дніпра з висоти пташиного польоту на терасах комплексу «Менора».

Заходи

У яких випадках необхідно зняти зал для корпоративу

Спільні заходи для співробітників компанії організовують із важливих приводів: день народження організації, Новий рік, професійне свято (день юриста, економіста, вчителя тощо), урочистість щодо нагороди.

Більшість компаній відзначають лише новорічні корпоративи. Проте тенденція поступово змінюється. Для об’єднання колективу використовують сезонні традиційні свята, відзначають особисті події чи зустрічі з міжнародними партнерами.

Яку розважальну програму вибрати

Сценарій вечора складається відповідно до корпоративної культури компанії, величини колективу та приводу зустрічі. Для великих офіційних представництв доступні заходи у формі фуршету. Співробітники ведуть світські бесіди, прогулюючись залом або відкритою терасою, спілкуються в невимушеній обстановці під звуки музики.

Невеликим колективам сподобається насичена програма вечора із залученням професійних аніматорів. Можна відзначити корпоратив у певному стилі. Наприклад, етнічні, іспанські, мексиканські мотиви, маскарад, стиляги чи церемонія вручення Оскара.

Доступні традиційні варіанти заходів із конкурсами та танцями під сучасні хіти. Центр «Менора» на запит надає додаткову звукову апаратуру з мікрофонами, мультимедійне обладнання та освітлення.

Організація заходу

При виборі місця для новорічного корпоративу враховують кількість гостей. Для великого колективу підходить просторе приміщення, в якому можна організувати банкет та танці. Щоб створити комфортну обстановку єдності, для нечисленного штату використовують невеликі зали.

Центр «Менора» надає послуги дизайнерів. Фахівці оформляють приміщення для заходу згідно з темою зустрічі, використовують логотип замовника. Урочистість виглядає стильно, наголошує на статусі компанії, залишається в пам’яті співробітників приємною подією.

За допомогою додаткового світлозвукового обладнання, генератора туману, розтяжок для банерів та сценічних комплексів приміщення для свята перетворюється на незабутню локацію. Для запрошених зірок чи живої музики центр «Менора» оформляє сцену. Хостес допомагає гостям шукати місця.

Банкетне меню

  Для зближення співробітників можна не влаштовувати пишне гуляння з п’ятьма змінами страв. Залежно від характеру заходу підбирають форму подачі частування.

  У ресторані для корпоративу центру «Менора» суворо дотримуються правил кашруту. Це означає, що позиції в меню виготовлені зі свіжих екологічно чистих продуктів. Досвідчені кухарі пропонують страви різноманітних кухонь світу.

  Окрім обслуговування на місці, комплекс пропонує послуги кейтерингу. Офіціанти проводять виїзні заходи в офісах, орендованих приміщеннях, на природі. Якість їжі та сучасна подача підкреслять імідж компанії, і не залишать гостей байдужими.

  Комфортний відпочинок в центрі «Менора»

  У культурно-діловому центрі «Менора» організації можуть винайняти приміщення для корпоративу на будь-яку кількість гостей. Місце розташування та нестандартний фасад комплексу привертає увагу мешканців та гостей міста. У центрі можна замовити звану вечерю на 1000 персон, веселе свято для середньої фірми або тематичну вечірку для малого підприємства.

  Деталі оренди залу та обслуговування заходу можна дізнатися у менеджерів. Комплекс «Менора» піклується про комфорт відвідувачів. На випадок перебоїв із електрикою у центрі встановлені генератори з високою продуктивністю. Свято продовжиться, незважаючи на відключення світла.

  Кафе для корпоративу у Дніпрі розташоване у самому серці міста. Вулицю Шолом-Алейхема у Центральному районі легко відшукати на власному транспорті. Під комплексом знаходиться парковка для гостей із цілодобовим відеоспостереженням.

  КОНТАКТИ

  Оренда залу для корпоративу в Менорі

  Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26

  Відкрити на карті