Проведення концертів

Успішний захід – це комплексний процес, результат копіткої роботи не однієї людини. Важливим моментом в організації концерту є пошук івент-майданчика. Оренда концертної зали у комплексі Менора дозволить провести культурну подію на найвищому рівні. Забронювавши зал у центрі, ви отримуєте комфортний, технічно оснащений простір та першокласне обслуговування. Команда комплексу має досвід у проведенні концертних заходів будь-якої складності та масштабу.

Організація концерту включає:

 • оренда урочистої зали;
 • оформлення сцени, встановлення декорацій, включаючи монітори, екрани для фонового оформлення;
 • надання концертного обладнання. Звукова апаратура – мікрофони, колонки, підсилювачі, мікшери. Світлове обладнання – консолі з керованим освітленням, прожектори різної потужності, лампові установки;
 • світлове шоу, що органічно супроводжує граючі композиції;
 • додаткові послуги – кейтеринг, послуги фотографа, відеозйомка;
 • супутній супровід (реклама події, розміщення в готелі).

Зали для замовлення в комплексі Менора, місткість

Потрібна зала зі сценою в оренду? Для проведення концертів та інших виступів центр Менора готовий запропонувати розкішні урочисті зали різної місткості. Це багатофункціональні простори, оснащені професійною звуковою системою та світловим обладнанням. Оздоблення приміщень виконано із звукопоглинаючих, пожежобезпечних та естетично бездоганних матеріалів.

Для бронювання представлені:

«Menorah Grand Hall»

Розрахований на прийом від 1000 до 1300 гостей. Площа приміщення складає 1133 м2. Просторий хол з шикарною обробкою – ідеальне місце для проведення масштабних виступів та урочистих заходів. Встановлено складну систему акустики, багаторівневе освітлення. Акустичне проектування забезпечує якісний звук у будь-якому куточку зали. Сцена обладнана широкоформатним монітором для створення фонового відеоряду.

«Menorah Ballroom»

Мала зала урочистостей комфортно розмістить у своїх стінах від 240 до 400 осіб. Площа приміщення – 400 м2. Стан легко трансформується під специфіку заходу. Можливі різні схеми розсаджування гостей. Урочистість події наголошує на вишуканому інтер’єрі. Зал має сучасне звукове обладнання, керовані світлоприлади. У глибині розміщується зручний сценічний майданчик з великим проекційним екраном і лаштунками.

«Синай»

Універсальне приміщення для проведення концертів та творчих заходів будь-якого формату. У просторій аудиторії площею 452,9 м2 розмістилися 329 місць залу для глядачів. Площа сцени підходить як для одиночного виступу, так і для презентації своїх робіт танцювальними та вокальними колективами. У залі встановлено сучасну акустичну систему 7.1, широкоформатний екран 6*4 м для відтворення фото або відео ряду.

Які концертні заходи можна проводити в Менорі

Виступ артистів та колективів танцювальних студій, театральні постановки та творчі вечори – двері комплексу завжди відчинені для гостей. Можна провести концерти у Дніпрі:

 1. Сольний вечір – виступ одного хореографічного колективу, музичного гурту чи виконавця.
 2. Змішаний виступ – вихід на сцену представників різних жанрів.
 3. Тематичне уявлення. Захід має тему, яка «червоною ниткою» проходить через весь вечір.
 4. Камерний захід. Орієнтовано на вузьке коло гостей, проходить у невеликій актовій залі.
 5. Академічний концерт – представлення творів класичної музики.
 6. Естрадний виступ – розважальна програма вокально-інструментального формату.
 7. Гала-концерт – видовищний, масштабний захід.
 8. Шоу – грандіозна вистава з антуражем (декораціями, світлоефектами). Можуть бути задіяні артисти різних жанрів.

Переваги організації концертів у Менорі

Вартості оренди приміщення зі сценою в Менора-центрі:

 1. Зручне розташування у центрі Дніпра. Культурно-діловий комплекс розташований за адресою вулиця Шолом-Алейхема, 4/26.
 2. Гарна транспортна розв’язка. Розташовуючись на перетині транспортних потоків, до Центру зручно проїхати гостям із будь-якого району міста.
 3. Можливість вибору приміщення відповідно до формату заходу, кількості артистів та глядачів. Можна вибрати як невелику місткість до 400 осіб, так і простору (до 1300 учасників).
 4. Високі стандарти обслуговування.
 5. Відмінна акустика.
 6. Можливість оренди додаткового обладнання для проведення концерту. Створити необхідну атмосферу допоможуть світлове оформлення зали, сучасна звукова апаратура, проектори, екрани для трансляції відеоряду.
 7. Рекламний супровід заходу – формування та проведення рекламної кампанії події.
 8. Можливість замовити кейтерингове обслуговування для артистів та гостей.
 9. Запрошення ведучого, звукорежисера, художника світу, фотографа, відео-оператора.
 10. Розміщення артистів, команди, іногородніх гостей у готелях “Menorah Grand hotel” та “7 Days city”.
 11. Розвинена інфраструктура центру.

Як орендувати концертний зал у Менорі

Урочисті зали комплексу мають атмосферу, в якій панує безмежна влада мистецтва та творчості. Якщо вам важливо, щоб такий настрій охопив гостей заходу, будемо раді допомогти. Для замовлення послуги менеджери та представники концертних агенцій можуть зв’язатися зі співробітниками комплексу. Зробити це можна за номерами: +38 (056) 717-77-91, +38 (056) 717-70-00 або електронною поштою marketing@menorah-center.com. Менеджери маркетингового відділу підберуть відповідний зал, ознайомлять із додатковими послугами центру. Вартість оренди приміщень залежить від обраного залу, дня тижня, часу доби, переліку супутніх послуг.

оновлення

Отримуйте анонси, новини та нові матеріали