конференції

Конференц-зали для проведення івентів та заходів

Смак, який відповідає події
Конференц-зали для проведення івентів та заходів
ми пропонуємо
  Конференції

  Незалежно від масштабу події, ми готові створити для вас неповторний івент, використовуючи інноваційний підхід

  З нами, ваш івент стане найкращим у своєму роді. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб обговорити деталі вашої події та створити незабутню атмосферу

  Ресторани

  Menorah Rest Family

  Мережа закладів business-casual авторської кошерної кухні для культурно-ділових зустрічей

  Івенти

  Зробіть ваші івенти незабутніми

  Наша команда готова допомогти вам зробити ваші івенти найкращими у своєму роді. Ми пропонуємо комплексний підхід до організації івентів та завжди готові втілити ваші ідеї у життя.

   

  З нами, ваші івенти стануть незабутніми та надихаючими. Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтеся більше про наші можливості.

  контакти

  Захід під ключ, один дзвінок та один менеджер 24/7

  Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26

  Відкрити на карті

  Оренда конференц-зала у Дніпрі

  Успішні компанії не стоять на місці, а регулярно навчають співробітників, розширюють ділові зв'язки, представляють нові продукти та розробки. Далеко не всі мають досвід проведення подібних подій і просторе приміщення. Оренда залу вирішує проблему комфортабельного розміщення гостей. Залучення професійних помічників дозволяє не відволікатися на організаційні питання, зосередившись на змісті заходу.

  конференц-зали в центрі Менора

  Оренда залу для конференцій у центрі «Менора»

  Комплекс «Менора» вражає красою інтер'єрів і пропонує кілька приміщень для проведення заходів:

  • Menorah Grand Hall;
  • Зал Сінай;
  • Menorah Ballroom.

  У Дніпрі оренда залу для масштабного заходу на 1000 учасників – проблематична справа. Приміщення має бути просторим, офіційним, з мобільними меблями, звуковим та відео обладнанням. Інтер'єр Menorah Grand Hall виконаний у класичному стилі, який прикрашають під будь-яку тематику семінару чи лекції. Площа понад 1100 м² вміщує від 1000 до 1300 гостей та може використовуватися для всеукраїнських та міжнародних зустрічей.

  Зала Сінай розрахована на 329 посадкових місць. Комфортні крісла амфітеатром спускаються до сцени з трибуною та широкоформатним екраном, забезпечуючи всім учасникам тренінгу гарний огляд. На стінах та стелі встановлені стаціонарні системи освітлення, налаштована акустика та клімат-контроль. У приміщенні проводять концерти, офіційні нагородження, покази мод та лекції різної тематики.

  Для подій на 250-400 осіб можна орендувати зал Menorah Ballroom. У ньому розташована сцена для виступів. Простір оперативно трансформується у робочу зону для проведення лекцій, тимбілдингу або курсів підвищення кваліфікації за допомогою додаткових меблів, мультимедійного, світлового та акустичного обладнання. Приміщення використовують для презентацій, без-заходів, наукових обговорень.

  Співпраця з центром «Менора»

  Оренда приміщень для заходів у комплексі «Менора» має на увазі:

  • просторові приміщення з універсальним інтер'єром;
  • повне матеріальне та технічне забезпечення;
  • організацію заходів з урахуванням кожного побажання клієнта;
  • високий рівень обслуговування.

  Менеджери центру супроводжують захід від першого звернення клієнта до останнього гостя. Для організації події не слід вивчати особливості проведення конференцій. Фахівці здійснюють всебічний конференц-сервіс. Менеджери підбирають приміщення, оснащують його необхідною технікою, враховуючи всі характеристики заходу.

  Додатково розвішують банери та плакати, друкують роздаткові матеріали, бейджі та іншу бажану поліграфію. У перелік послуг входить проведення обідів та кава-брейків, трансфер гостей та їх розміщення у готелі для багатоденних заходів.

  Обладнання конференц-залів

  Оренда залу для заходу включає меблі та мінімальний набір техніки. Залежно від кількості гостей та характеру зустрічі в приміщенні встановлюють ряди комфортних стільців з м'якою оббивкою або столи з посадковими місцями навколо.

  Технічне забезпечення передбачає наявність звукової апаратури. Для зручності учасників конференц-зали встановлюють різні типи мікрофонів. Мультимедійні та відео установки надають обговоренням наочності. Для презентацій використовують проектори. Щоб створити спецефекти, встановлюють сценічні комплекси та освітлення.

  У вежах можлива оренда конференц-залу для міжнародних заходів. На запит менеджери надають конгрес-системи та різноманітну апаратуру для конференцій. Матеріал зустрічі буде доступний усім учасникам зустрічі, незалежно від знання мови завдяки використанню техніки для синхронного перекладу.

  Додаткові послуги

  Оренда залу для заходів на цілий день супроводжується кейтерингом. Досвідчені кухарі готують страви різних кухонь світу, дотримуючись правил кашруту, що гарантує якість та свіжість їжі. Гостям пропонують фуршети, кава-брейки, повноцінні банкети. Як завершальний етап події влаштовують гала вечері або неформальне спілкування з коктейлями.

  Зустрічає гостей та проводжає до зали для конференцій хостес. Замовлення послуги є актуальним для масштабних заходів, де організатори фізично не впораються з великим потоком людей. Якщо планується зустріч за столами, хостес розсадить учасників на заздалегідь обумовлені місця.

  Центр «Менора» пропонує найбільші в Україні приміщення для міжнародного масштабу. У вежах розташований готель. Учасники події отримують високий рівень обслуговування, харчування та різноманітне дозвілля, не виходячи з комплексу. У вільний час гості можуть відвідати пішохідну екскурсію визначними пам'ятками Дніпра, або дізнатися більше про архітектурний комплекс.

  Як підібрати зал для конференції

  При виборі приміщення враховують:

  • місткість;
  • технічне обладнання;
  • комфорт меблів;
  • вартість;
  • внутрішнє оформлення;
  • розташування.

  Приміщення комплексу підходять для камерних та масових подій міжнародного рівня. Зручні меблі розставляють, орієнтуючись на потреби лектора. Для оформлення зали надають банерні розтяжки. Можна орендувати конференц-зал з мінімальним набором техніки, або замовити додатково мультимедійну установку та інші пристрої. Менеджери центру підберуть обладнання, відштовхуючись від сценарію зустрічі.

  У Дніпрі конференц зал здається погодинно. Ціна залежить від тривалості заходу, площі приміщення, необхідної техніки та додаткових послуг. У вежах «Менор» встановлені генератори, які автоматично вмикаються за відсутності електроенергії без додаткової плати. Ніщо не завадить провести зустріч на найвищому рівні.

  Локація у центрі міста спрощує пошук комплексу учасникам події. Величні вежі оригінального архітектурного комплексу видно здалеку. Гості можуть припаркувати свої автомобілі на підземній стоянці.

  показати більше