Кейтеринг

Одним з напрямків діяльності ресторанного комплексу «Menorah Grand Palace» є виїзне ресторанне обслуговування різних заходів.

 • фуршети;
 • банкети;
 • гала-вечері;
 • барбекю;
 • кава-брейки;
 • коктейлі;
 • пікніки.

Виїзне обслуговування включає приготування і доставлення страв і напоїв, сервування столу, оформлення місця проведення заходу, обслуговування за столом.

Кейтерінг Дніпро

Фахівці «Menorah Grand Palace» готові організувати кейтерингове обслуговування заходу з будь-якою кількістю гостей і в будь-якому обраному замовником місці.

Кейтеринг від «Menorah Grand Palace» – це:

 • страви різних кухонь світу з екологічно чистих продуктів;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • кваліфікований персонал;
 • власна матеріальна база (сучасне обладнання і меблі);
 • широкий спектр додаткових послуг.

Тривалі заходи урочистого, освітнього та культурного характеру вимагають перерви для заряджання енергією. Кейтеринг – це доставляння громадського харчування до офісів, навчальних закладів, приміщень для урочистостей. При цьому страви готують професійні кухарі зі свіжих продуктів, а обслуговують досвідчені офіціанти. Замовник може не хвилюватися про голодних гостей, та приділити увагу предмету зустрічі.

Коли замовляють послуги кейтерингу

Центр «Менора» забезпечує фуршети та кава-брейки під час ділових переговорів, тренінгів та семінарів. Перерва на конференції чи симпозіумі цілюще впливає на учасників події, дозволяючи познайомитись ближче та поспілкуватися у неформальній обстановці.

На весілля замовляють пишний бенкет із ніжним квітковим оформленням. Не потрібно займати чергу до ресторанів, а використовувати нестандартні локації. Незабутні враження залишають весілля просто неба або в старовинному особняку.

Виїзне обслуговування заходів робить доступними сміливі ідеї. Вишуканими стравами насолоджуються на борту яхти посеред річки, в орендованому лофті, квест-румі, на театральній сцені або посеред стадіону. Послугою користуються проведення урочистих подій: дня народження, випускного, виставки, церемонії нагородження, презентації.

Гала-вечері наголошують на заходах загальноміського, всеукраїнського та міжнародного масштабу. Пікніки та барбекю підходять для об’єднання співробітників фірми. Ланчі замовляють колективу під час напруженої роботи над складними проектами.

Кейтерінг у Дніпро

Види кейтерингу

Центр «Менора» пропонує кейтеринг у Дніпрі у формі приготування страв на місці проведення урочистостей, організації виїзного заходу чи кур’єрської доставки. Послуга надається для масового заходу, камерної зустрічі або VIP-обслуговування однієї особи.

Підвиди кейтерингу:

 • тайм;
 • плейс;
 • транспортний;
 • кулінарний.

Перший різновид передбачає разове проведення івента. Сюди відноситься фуршети та банкети на день народження, корпоратив, конференцію, а також кава-брейки під час тренінгу чи переговорів. На місце події привозять їжу, напої, посуд, меблі та текстиль. Зустріч обслуговують офіціанти. Додатково можливе замовлення розважальної програми чи дизайнерське оформлення приміщення.

Плейс-кейтеринг годує людей робочих місцях з урахуванням договору про довгострокове співробітництво. Регулярні поживні обіди – далекоглядна турбота про співробітників. Кейтеринг бокси заощаджують час на пошук ланчу, а значить працівник присвятить безпосереднім обов’язкам весь робочий день. Збалансоване харчування унеможливлює проблеми зі здоров’ям, зменшуючи кількість лікарняних. Турбота про персонал відбивається на лояльності до компанії та бажання працювати.

Транспортне обслуговування має на увазі подачу їжі пасажирам літаків та поїздів. Також сюди відносяться гарячі напої та перекушування під час автобусних переїздів організованих груп. Наприклад, спортивних команд, учасників міжнародних конкурсів, виставок чи конференцій. Кулінарний кейтеринг — це клієнтська доставка або робота на винос. Популярний серед готелів, концертних залів для задоволення запитів VIP-клієнтів чи райдерів артистів.

Як з’явилася послуга

Виїзне ресторанне обслуговування з’явилося понад 100 років тому. 20-ті роки у США ознаменувалися бурхливим економічним зростанням. Будувалися нові міста, підприємства, житлові будинки. Керівництво будівельних компаній стурбувалося обідами для співробітників.

За допомогою звернулися до закладів громадського харчування. Сторонні організації готували та роздавали їжу безпосередньо на будівельному майданчику. Робітники отримали свіжі гарячі обіди, а кафе та ресторани – додаткове джерело прибутку. Будівельні компанії ефективно організували робочий процес.

Джерела кейтерінгу простежуються з часів французьких королів, які любили відпочивати на природі. Численні подвір’я виїжджали на полювання, влаштовували пікніки в тіні дерев. Процесії супроводжували кухарі та слуги, які готували їжу та розносили її аристократам. Пізніше практика прижилася на весіллях, корпоративах та ювілеях просто неба.

Послуга вдосконалювалася десятиліттями, і почала включати:

 • приготування частування;
 • доставляння їжі та напоїв до місця проведення заходу;
 • обслуговування гостей професійними офіціантами;
 • надання матеріальної бази;
 • декор.

Додатково менеджери підбирають локацію для проведення свята, розважальну програму, фотографування тощо.

Кейтерінг у Дніпрі

Перевага виїзного обслуговування

Центр «Менора» пропонує виїзний кейтеринг на будь-яку кількість персон у Дніпрі та околицях міста. Звернення до професійних організаторів урочистостей допомагає:

 • не прив’язуватись до конкретного місця;
 • заощаджувати час та ресурси на приготування частування;
 • замовляти різноманітне меню, включаючи вегетаріанську та дієтичну їжу;
 • використовувати готову матеріальну базу (меблі, посуд, текстиль);
 • не перейматися своєчасною подачею страв.

Замовник самостійно регулює ціну кейтерингу, вибирає позиції меню та додаткові можливості. Кінцева вартість залежить від кількості запрошених, місця проведення, продуктів та напоїв. Менеджери допомагають з підбором страв, декору, музичного оформлення, підлаштовуються під виділений бюджет та враховують переваги в їжі. Офіціанти чітко дотримуються графіка подачі та ретельно стежать за тим, щоб гості залишилися задоволеними частуванням.

Організація урочистостей з центром «Менора»

Замовлення кейтерингу в комплексі «Менора» подарує приємні враження від обслуговування та насолоду від незабутньої палітри смаків. Завдяки прозорому ціноутворенню частування надаються без переплат і націнок.

Кухарі комплексу готують їжу за принципами кашруту. Хоча суворі правила приготування їжі ґрунтуються на релігії, вони підходять усім людям, які дбають про своє здоров’я. На кухню потрапляють виключно свіжі екологічно чисті продукти. Ретельно дотримується товарне сусідство, термін придатності, використовуються інгредієнти європейської якості.

Професійні дизайнери оформляють виїзні заходи квітковими композиціями, текстилем, повітряними кулями чи логотипами та символікою компанії замовника. Якщо свято проводиться на природі чи неспеціалізованих приміщеннях, надається матеріальна база. Стиль та колір меблів, форма посуду, фактура текстилю підбирається під урочистість. Професійні офіціанти стежать за своєчасним наповненням тарілок та келихів, збиранням брудного посуду.

Якщо погана погода чи недбайливий орендодавець поставить під загрозу проведення заходу, центр «Менора» з радістю надасть комфортні зали місткістю 60-1300 осіб. У вежах встановлені генератори у разі відключення електрики. Розташування веж у центрі міста полегшує для гостей пошук локації. Комплекс «Менора» зробить урочисте свято незабутнім та позбавить організаційних турбот.

Як замовити послуги кейтерингу у Дніпрі:

Замовити послуги кейтерінгу легко і зручно! Просто зв’яжіться з нами за телефоном +38 (095) 000-37-07, обговоріть ваші потреби та побажання, і ми підготуємо для вас найсмачніші страви та організуємо бездоганний сервіс для вашої події. Також адміністратор центру завжди з радістю відповість на усі питання за адресою Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Насолоджуйтеся гастрономічними радощами без надмірних турбот – замовте кейтерінг вже сьогодні!

оновлення

Отримуйте анонси, новини та нові матеріали